Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Informace

Název: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů
Kategorie: Politika
Založil: Selen
Správci: Selen
Založeno: 22.03.2021 15:27
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 823863x
Příspěvků:
22725

Toto téma sledují (2):


Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
20.12.23 20:16:24 | #22958

Se ti to tu zmněnilo na opilecké zvratky schizofreního oikofoba, snad máš radost Selene.| Předmět: RE:
21.12.23 00:58:51 | #22959 (1)

Držím se moudrého internetového přísloví: Každý svého komentáře strůjcem.


 #22958 


| Předmět:
14.12.23 07:14:32 | #22956

Mno nic, tak jsem se předpisově v rámci duševní hygieny po čtyřech dnes zase zmrdal, jako prase a jsem z toho vykroucenej, jako fetka - a to je vtipné, já si vůbec připadám hodně žertovně a v tom je nejvíc nevtipnější vtip. *3512*
*29327*
Krásnou dobrou noc a krásný dobrý den, přátelé.
*29327*| Předmět:
14.12.23 00:25:19 | #22955

A tohle je hodně velká legrace: [je zajímavý, že prelidneností jsou v Evropě nejvíc znepokojeni bezdetní bolestínci]:

Profesor Smil: Evropa mě nezajímá, protože vymírá. Nechápu strach z migrantů

Evropa vymírá a ve světě přestává mít svůj význam. Důvodem je zbytečný strach z migrantů, které například Amerika dokáže absorbovat. Na přednášce v Cevro Institutu to uvedl emeritní profesor University of Manitoba Václav Smil, který patří k nejvýznamnějším světovým akademikům současnosti. Pondělní přednáška byla jeho prvním veřejným vystoupením v rodné zemi.

Na území Evropy žije jen 5,5 procenta světového obyvatelstva. V dlouhodobé perspektivě na to doplatí, protože vlastně vymírá. Proto mě starý kontinent tolik nezajímá. Není možné žádným ekonomickým způsobem přinutit lidi, aby měli děti. Pokud by se to někomu povedlo, získal by Nobelovu cenu,“ uvedl Smil na přednášce.

Jako příklad uvedl Afriku, kde naopak vidí budoucnost. Obyvatelstvo je totiž pro něj základem úspěchu. „Kolik si myslíte, že chce mít žena v Nigérii dětí? Je to devět, v reálu jich má sedm. Dnes ani nevíme, kolik je v Nigérii lidí. Ta země má možná i čtvrt miliardy obyvatel,“ uvedl příklad.

„Evropa je proto pasé, zajímavá je dnes pro mě Afrika a Asie, zmínil Smil a tím, že si Evropané musí uvědomit, že obyvatelstvo rozhoduje o budoucnosti, nikoli ekonomie. „HDP je konstrukt, který je umělý a špatný. Měříme ekonomii špatným způsobem,“ domnívá se.

Spojené státy se podle něj naopak dokáží posouvat dál díky tomu, že přijímají migranty. „Evropa je vyděšená z migrantů. Máme studie, že u dítěte imigrantů trvá jen dvě generace, aby bylo totálně americké. Právě v tom tkví síla Ameriky, že dokáže absorbovat tolik lidí a dá jim možnost. Amerika zkrátka umí to, co Evropu děsí. Nerozumím tomu, proč máte z migrantů strach,“ dodal akademik, jehož Bill Gates považuje za nejinspirativ­nějšího vědce současnosti.

https://cnn.iprima.cz/profesor-smil-evropa-me-nezajima-protoze-vymira-nechapu-strach-z-migrantu-350100| Předmět:
13.12.23 23:33:58 | #22951

Libtardí lobotomie

D-FENS

https://dfens-cz.com/libtardi-lobotomie/

10.12.2023

Většina našich čtenářů si asi myslí, že ti skvělí lidé, kterým se říká liberálové, jsou kokoti. Já se jich zastanu. Liberálové si za posledních pět let museli opakovaně udělat lobotomii svépomocí a úplně změnit své myšlení. To se nemohlo obejít bez následků.

Nejdřív levicoví intelektuálové „vyhajpovali“ ,hon na „nacisty“. Oficiálně se to jmenovalo „boj s pravicovým extrémismem“. Jako aby se neopakovaly koncentráky a plynové komory. Evidentně to zabralo, protože od té doby nebyl na našem území postaven ani jeden koncentrák a ani jedna plynová komora. Naprosto skvělá a užitečná libtardí agenda, na které se napakovalo mnoho jednotlivců a která položila základy dnešní prosperity politických neziskovek. Používání symbolů Třetí říše bylo samozřejmě naprosto netolerovatelné. Ovšem až do doby, než s nimi ukrajinští bratři nezačali zdobit svoje, pardon naše zbraně. Naopak obchodní známku denacifikace ((tm)) si přisvojil soudruh Putin, ruský prezidentčík. A vztah k antisemitismu se také dočkal určité redifinice, jak uvidíme dále. Každopádně nastal zkrat. Kritická chyba, systém musí být restartován.

Taky probíhal hon na (nás) držitele zbraní za účelem obrany života a majetku. Co si to ti lidé dovolují, oni se chtějí bránit sami? Nedůvěřují naší skvělé policii, že je ochrání? To je jako by řekli že nedůvěřují státu. Taková troufalost. A před kým se chtějí bránit? Lidé jsou přece sluníčkoví, problémové menšiny jsou integrované a že by někoho napadl syrský lékař nebo inženýr, když se po dvanácti hodinách v práci znavený vrací do své vily? Absurdní. Musíme jim ty zbraně sebrat, protože zbraně jsou špatné áno, zbraně berou životy. Víc zbraní, víc násilí. skoncujeme s násilím a bude ráj. Média se plnila příhodami, jak nějaké nezbedné dítko sebrali nezodpovědnému rodiči pistoli a odneslo jí do školy a podobně, honem honem, je třeba něco udělat, než to bude jako v tý Americe, kde po sobě střílejí za bílého dne z pušek. Úúúúútočných pušek. Bzzz, bzzz, alarm, system halted. Ze dne na den hodili libtardi protizbraňovou agendu za hlavu a začali se skládat na zbraně pro Ukrajinu. Ruční zbraně menší i větší, raketomet plný lásky, tanky a teď chtějí koupit vrtulník. Víc zbraní, víc míru. Opět totální zkrat.

Byly covid games. To byla vůbec libtardí jatka. Musíme vyhlásit lockdown. V Německu mají lockdown, v Číně mají lockdown, v prdeli mají lockdown a my chceme taky lockdown. A roušky. Buď solidární, buď ohleduplný, nos hadr na ústech! A nikam nechoď, uvězni se svépomocí. Zachraň životy babiček a dědečků, co by se nakazili, dostali tamten „těžký průběh“ a umřeli! Bzz, cvak, změna scénáře. Máme tu důchodovou reformu, pardon, důchodovou krádež. Dědeček a babička už nejsou v popředí zájmu, kdo nepracuje ať nejí, žádná valorizace podle inflace. Znásilníme proces schvalování zákonů, přiohneme institut krajní nouze a babičku a dědečka vezmeme u huby. Ať chcípnou, protože musíme „konsolidovat finance“, abychom měli na stíhačky, cyklostupátko a cyklostezky, Zase zkrat.

Elektromobil. Libtardí sakrální objekt, tedy hned po jízdním kole. Elektromobily jsou samozřejmě správně. Elektromobilitě nesmí nic stát v cestě, jakékoli argumenty jsou nepotřebné a diskuse je nežádoucí. Kdo chce něco říci a to něco není nadšený souhlas, ten je zpátečník, dezolát, populista, ruský agent a parní stroje se taky přestaly vyrábět. Vyspělý evropský průmysl a polostátní automobilky ovládaně směrnicí ESG nám vyrobí perfektní a levné elektromobily, které nás bezemisně provezou na pozici světového leadera zelené transformace. Grr, grr, cvak, cvak, soukolí se zadrhlo. Soukolí v hlavě, ne v elektromobilu. Nastala komplikace, elektromobily vyrábí ten zlý Musk, který propaguje svobodu projevu na své sociální platformě, a svoboda projevu je čiré zlo. Lze vůbec přijmout elektromobilní dobro od tak zlého člověka? Co horšího, elektromobily z daleké Číny se daří vyrábět levněji a lépe než elektromobily evropské, které se během několika málo let staly synonymem nepovedeného a předraženého šuntu. Čínské elektromobily je proto třeba nějak omezit, například zatížit clem nebo zakázat jejich dovoz. Čínské automobilky rozhodně nebudou financovat politické neziskovky, jako to dělají ty evropské a záchranu planety my nechceme zalevno. Doufejme, že tato opatření pomohou alespoň do doby, než bude uzákoněno manželství stejnopohlavních párů a Škoda Auto skrze něj konečně najde cestu k prosperitě, kterou ji přinesou teplé inženýrky a teplí inženýři, kteří se konečně ožení či omuží a radostně vyvinou elektromobil, který bude použitelný i v zimě.

„Ruská armáda je druhá nejlepší na světě“. Tato věta byla ještě donedávna poukázkou na skutečně velkou a obtížně vypratelnou kádrovou skvrnu. Zejména pokud jste nepropadli válečnému hujerismu a jste toho názoru, že není tak docela vaše věc, když si to rozdávají Putinskij se Zeleninem, a máte tendenci vidět věci objektivně. Ruská armáda jsou přece totální loseři. Fakt, psali to na Fóru 24. Jezdí auty z druhé světové, tanky mají z 50. let, nemají náboje a kradou ledničky. Putinova noční můra se naplňuje, válka vstoupila do nové fáze! Putinova armáda brzy zkolabuje pod tlakem ukrajinských jednotek, protože ty mají perfektní výzbroj ze Západu, třeba vynikající francouzské stíhače tanků, které ale mohou stíhat tanky prchající před nimi pouze po dálnici a lepší silnici I. třídy. Ruská armáda zkolabuje možná ještě dřív, než umře Putin, což bude brzo. Nyní však za shora uvedenou větu kádrové problémy nehrozí, protože ji vyřkl prezident Zelenskij, a s tím co řekne Zelenskij, s tím se nepolemizuje. Je třeba opět zresetovat a překalibrovat čelní laloky.

Islám je pro libtardy odvěký zdroj lásky a míru. Jsou zde od počátku nějaké malé problémy. Milujeme LGBTQ+ a milujeme muslimy, ale muslimové nemilují LGBTQ+. Dělají duhovým lidem nehezké věci, jako třeba že je shazují se svázanýma rukama z výškových budov, což nevypadá na nějaký promyšlený program k prohloubení diverzity. Dále si myslím, že nasazovat ženám na hlavu něco jako černý pytel s průzorem nebude úplně genderově vyvážené a taky mi něco říká, že počet žen manažerek v muslimy ovládaném byznysu je hluboko pod stanovenými kvó kvó kvótami. Nenechme tyto drobné rozpory zkalit užitečné partnerství mezi libtardy a muslimy, protože společné zájmy převažují, zejména zájem na destrukci tradiční západní civilizace a jejích hodnot. No ale co teď? Přátelé muslimové zabíjejí v Izraeli děti na nějakém hudebním festivalu! Mohli to klidně být mladí levičáci stejně jako naši piráti, a nejspíš taky byli. Kdyby je zabíjeli pravicoví extrémisté, třeba nějaký armádní šílenec s úúúútočnou puškou, to by byl přímo nukleární shitstorm v médiích. Zakázat pušky, zakázat armádu a zakázat extrémisty. Ale tohle jsou naši přátelé muslimové z Gazy, které jsme si léta vykrmovali „humanitárními“ programy! Co teď budeme dělat? Přece je nemůžeme jen tak odsoudit. Asi uděláme to, co vždycky. Rozpojíme si levou a pravou hemisféru a přidáme se na tu správnou stranu, jedno jaká to je. Nejvíc mě v této souvislosti zaujala věta, že genocida (židů) už není jen špatná, ale závisí na kontextu. Škoda, že se toho nedožil Herrmann Göring, ten to viděl podobně.

Být v dnešní době liberální retard je výzva a každodenní utrpení. Nikdy nevíte, co se stane zítra a popře to všechno, co platilo včera. Dobrá zpráva je, že libtardům lze pomoci, špatná však, že to musí udělat jen oni sami. Musí přestat poslouchat, co jim kdo řekne a začít myslet sami. No ale oni už nemají čím. Tak nic.| Předmět: RE:
13.12.23 23:40:05 | #22952 (1)

Levicoví intelektuálové, mnohdy protestující proti komunismu - jsou opravdu zvláštní sorta blbečků. Já opravdu žasnu. *35246* A soudružky jim oklikou drží tašky - a to je ještě větší prdel.| Předmět: RE:
13.12.23 23:52:56 | #22953 (1)

Elektromobil. Libtardí sakrální objekt, tedy hned po jízdním kole. Elektromobily jsou samozřejmě správně. Elektromobilitě nesmí nic stát v cestě, jakékoli argumenty jsou nepotřebné a diskuse je nežádoucí. Kdo chce něco říci a to něco není nadšený souhlas, ten je zpátečník, dezolát, populista, ruský agent a parní stroje se taky přestaly vyrábět.

Se poseru *4804*| Předmět: RE:
14.12.23 00:13:40 | #22954 (1)

Byly covid games. To byla vůbec libtardí jatka. Musíme vyhlásit lockdown. V Německu mají lockdown, v Číně mají lockdown, v prdeli mají lockdown a my chceme taky lockdown. A roušky. Buď solidární, buď ohleduplný, nos hadr na ústech! A nikam nechoď, uvězni se svépomocí. Zachraň životy babiček a dědečků, co by se nakazili, dostali tamten „těžký průběh“ a umřeli!

To je strašný, taková starost o seniory, očkujme se pro naše seniory, aby nám neumřeli - a dneska je liberálně nenávidíme za výši důchodu. Proč nechcípli? *11259*| Předmět:
10.12.23 11:56:19 | #22944

Dobrej počin:


Profesoři, novináři, umělci, ekonomové... Podpisy proti Rakušanovi

10.12.2023 4:00

Desítky osobností včetně matematika Mariana Kechlibara, spisovatele Benjamina Kurase, senátorek Jitky Chalánkové a Daniely Kovářové, politologa Alexandra Tomského, herce Marka Vašuta, zakladatelů Společnosti pro obranu svobody projevu (SOSP) Vlastimila Veselého a Daniela Vávry či několika signatářů Charty 77 se v otevřeném dopise, který byl redakci ParlamentníListy.cz poskytnut, obrací na premiéra Petra Fialu (ODS) a píší mu, že je zneklidňuje „dlouhodobá politizace“ Ministerstva vnitra pod Vítem Rakušanem (STAN). Jmenují, že se Rakušan snaží o omezování svobody slova, přičemž „kroky ministerstva dlouhodobě polarizují společnost a vytváří v ní atmosféru strachu“ a vláda „sklouzává“ k cenzurním praktikám, které tu byly za normalizace.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Verejny-odpor-je-tu-Profesori-novinari-umelci-ekonomove-Podpisy-proti-Rakusanovi-747426| Předmět: RE:
10.12.23 12:05:33 | #22945 (1)

Tak co myslíte, bojujou tyhle lidi i za ten prvočí dobytek, co si virtuálně dodává odvahu otevřeným rasismem, popíráním holocaustu, oslavou třetí říše a nacistů? Tenhle dobytek [a někteří jejich hystericti prizvukovaci] jen posrává snahu všech, co veřejně protestujou proti petikoalici a totalitarskym manyrum celyho Bruselu a diskredituje tím celou jejich opozici.| Předmět: RE:
10.12.23 12:07:39 | #22946 (1)

Jo aha...redakci Parlamentní listy *27179* Těm P.L. které byly českým soudem označeny za lživé a dezinformační. Oni to v ty redakci komplet nepozavírali?


 #22944 

| Předmět: RE: RE:
10.12.23 12:11:29 | #22947 (2)

Ale no tak, tyhle trollí "argumenty" už jsou trošičku vyčpělé.

Zkus tohle:

https://www.sosp.cz/otevreny-dopis-premierovi/| Předmět: RE: RE: RE:
10.12.23 12:35:33 | #22948 (3)

(...)

V říjnu byla zveřejněna Westminsterská deklarace, výzva vládám, mezinárodním organizacím a provozovatelům digitálních platforem k zastavení cenzurních snah, kterou podepsalo 138 světově uznávaných osobností z řad akademiků, veřejných intelektuálů a umělců. Její překlad přikládáme v příloze a současně Vás žádáme, aby i česká vláda přestala zneužívat nejasně definovaných pojmů jako „dezinformace“ či „dezinformační scéna“ k omezování svobody slova. Braňme svobodu projevu a to i pro názory, se kterými nesouhlasíme. Pouze ve veřejném prostoru můžeme tyto názory vyslechnout a případně zpochybnit. Svoboda slova je nejlepší obranou proti omylům, lžím a polopravdám.

Vyzýváme Vás jako předsedu vlády a předsedu nejsilnější koaliční strany, abyste se jasně postavil za svobodu projevu a odmítl jakékoli cenzurní snahy schované za boj proti údajným dezinformacím. Abyste nedopustil vznik legislativy, která by dávala této a příštím vládám bianco šek na filtrování nepohodlných informací nebo umožňovala Evropské komisi zasahovat do ústavně chráněné svobody projevu českých občanů. Abyste se rázně postavil proti šíření atmosféry netolerance, autocenzury a cancel culture.

Tento dopis posíláme v kopii poslancům Marku Bendovi, Janu Skopečkovi a europoslanci Alexandru Vondrovi, jejichž odpovědi za ODS v předvolební anketě ujišťovaly voliče o tom, že svoboda projevu je pro Vaši stranu prioritou (citáty z odpovědí v příloze), a Pavlu Blažkovi, ministru spravedlnosti. Z dosavadního konání současné vlády je zřejmé, že tyto sliby jsou opakovaně porušovány.

Žádáme Vás, pane premiére, abyste v duchu hodnotové politiky důrazně bránil občanské svobody a ujistil tak občany, že nemusejí říkat něco jiného doma a něco jiného na veřejnosti. Že se nemusejí bát vyjadřovat své názory, ať už se týkají migrace, klimatických opatření, regulací EU, očkování proti covidu, situace na Ukrajině, genderové ideologie, korespondenčních voleb, energetické politiky a dalších témat.| Předmět: RE: RE: RE:
11.12.23 22:26:02 | #22949 (3)

Čas 01:04. Pěkně ho zaparodovala.

?si=xefZ0mjfzrXZZ4wb

 #22947 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.12.23 22:19:16 | #22950 (4)
*4804*


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.12.23 19:54:06 | #22957 (4)

Tebe jsem rád poznal, Luquinho, měj se.| Předmět:
09.12.23 10:18:07 | #22943

Domáhám se toho, abys mi jako tmavýmu vylízal prdel. *35246*

Krasnej reset a duševní hygiena včera proběhla, benzáčky a *3512*.| Předmět:
06.12.23 18:51:52 | #22942

UDÁNÍ PRO TENTO DEN. Dnes udáváme starostu obce Řeporyje Pavla Novotného (ODS), který označil europoslance Jana Zahradila (ODS) za pi.u a Palestince za opice.

ČESKO: Naše redakce stojí jako jeden muž, jedna žena a 125 dalších pohlaví neochvějně na stráži liberální demokracie a jako jediné české médium se rozhodlo vyslyšet výzvu ministra vnitra Víta Rakušana (STAN/Dozimetr), aby všichni uvědomělí občané nahlašovali jeho speciálnímu udávacímu odboru nebezpečný obsah, šířící se po internetu. Tentokrát tedy nahlašujeme zvláště nebezpečné individuum Pavla Novotného, který na svém profilu na síti X pravidelně hanlivě uráží jednotlivce i celé skupiny obyvatel.

V době, kdy jsou ze strany českých orgánů běžně kriminalizováni jedinci za verbální trestné činy a blokovány za nesprávné postoje k válce na Ukrajině celé webové portály, není nadále možné, aby ozbrojená pěst liberálně demokratického režimu nedopadla také na občana Pavla Novotného, který kromě toho, že se dopouští nevhodného chování ve veřejném prostoru (obnažování své morbidně otylé postavy na veřejnosti), vulgárně napadá své spoluobčany, národy i členy vlastní strany. Naposledy bezdůvodně označil v diskusi na sociální síti europoslance Jana Zahradila výrazem, který spodina společnosti používá k označení ženského pohlavního orgánu (piča). Pan Zahradil je na rozdíl od Pavla Novotného integrovaná osobnost, slušný, zákonů dbalý člověk, který své případné politické oponenty napadá argumenty, nikoli slovními splašky.

[ten debil mi připomíná i pár lidí odsud - nejdřív vyblejou celej obsah žaludku i střev a pak se omlouvaj - a že jako proti nikomu nic nemají. Co to je za novořeč? LaVeyík?]

Ve stejné době, kdy si Pavel Novotný takto vyřizoval účty s Janem Zahradilem, napadl také členy palestinského národa, které označil za opice, což je nepřípustné z několika důvodů. Jednak není možné se takto vyjadřovat bez výjimky o celém národě, protože by se v tomto případě mohlo jednat o naplnění skutkové podstaty trestného činu hanobení rasy a národa. Nezáleží v tomto případě na tom, že s jeho příměrem souhlasí ministryně obrany české vlády Jana Černochová, která jeho urážku na síti X olajkovala, protože tato osoba – podobně jako starosta Řeporyjí Pavel Novotný, dlouhodobě vykazuje ve své funkci nedostatek slušnosti, empatie, vzdělání i intelektu. A kromě toho – i kdyby měl Pavel Novotný ve svém výpadu na mysli tu část palestinského národa, která napadla a vraždila 7. října civilní izraelské obyvatelstvo, včetně žen a dětí, tak přirovnávat je k živočišnému druhu, který je nejblíže lidskému rodu – opicím, je vůči těmto veskrze roztomilým a vzácným zvířatům minimálně necitlivé a neuctivé. Můžeme sice následující omluvu Pavla Novotného považovat za polehčující okolnost, ale to je tak asi všechno – patřičná reakce příslušného odboru ministerstva vnitra, který bojuje proti šíření nebezpečného obsahu na sítích, prostě nesmí nepřijít. Zvláště proto, že u občana Novotného se dá očekávat recidiva.

Slušná a bdělá část veřejnosti už přece očekávala, že ministerstvo vnitra, vedené odpovědným a nekompromisním Vítem Rakušanem (hnutí STAN/Dozimetr), zasáhne ve věci chování Pavla Novotného už před rokem, kdy pronesl na adresu Čechů, že by „potřebovali válku. Vyhnat je v noci z baráku, zabít dítě a zapálit barák“, řekl na adresu těch, kteří nepodporují vládu Petra Fialy v její prakticky neomezené finanční a vojenské pomoci Ukrajině. Pan Novotný možná může v nadsázce vyzývat k vraždění skupin občanů, které považuje za své politické oponenty, přestože je to v civilizované společnosti nevkusné, ale zabíjet kvůli jiným názorům rodičů bezbranné a nevinné české děti?

Ministerstvo vnitra, takže: Co, když ne to, kdy, když ne teď, kdo, než Pavel Novotný z Řeporyjí?!| Předmět:
05.12.23 00:04:26 | #22939

Ta Nikolka Bornová je opravdu talentovaná:


Co se to sakra děje aneb techno-feudalismus a globální mafie (část 1/4)

https://bornova.pub/2023/co-se-to-sakra-deje-aneb-techno-feudalismus-a-globalni-mafie-cast-1-4/

Lidé jsou často zmatení, co to vlastně znamená ten “Velký Reset” či “Průmyslová Revoluce 4.0” a „Agenda 2030“ či “Nový Světový Řád“. Je to jen nějaká „konspirace od dezinformátorů“ nebo se opravdu něco takového děje?

V tomto článku se tedy pokusíme osvětlit, kdo diriguje současný sebevražedný cirkus celého světa (ale hlavně kolektivního Západu). Co je zač ta nadnárodní mafie, čeho chtějí ti šílenci dosáhnout, jaké používají metody pro manipulaci mas a nakonec i to, proč to těm parazitickým kriplům zase nevyjde, stejně jako při všech jejich předchozích pokusech v historii. Síla téhle světové zločinné organizace je sice až těžko uvěřitelná, zmanipulovanost běžné populace je doslova šokující, ale pod hladinou všeho toho sebevražedného šílenství a zmaru zároveň běží čím dál tím více obranných a ozdravných procesů, které získaly sílu rozjetého vlaku a už je nelze zastavit.

Při čtení tohoto článku tedy v žádném případě nepropadejte beznaději! Popisuji jen souhrn plánů světové mafie, nikoli nevyhnutelnou realitu. I když se jim spousta destruktivních akcí a rozeštvávání společnosti docela dobře daří (ničit je vždy jednoduší než stavět!), tak zároveň obrovským tempem roste odpor, názorový protiproud a i počet lidí probuzených z mediální hypnózy. Připomínám, že proces „probuzení“ z falešné reality mainstreamového matrixu je vždy jednosměrný – kdo jednou protrhne závoj lží, bude už navždy vidět trhliny v promítacím plátně pekelného kina jménem Impérium Lží. Počty lidí, kteří spolkli červenou pilulku, se postupně blíží ke kritické mezi. Přehrady postavené z manipulací a lží se bortí a pravda zas na chvíli spláchne ze světa většinu svinstva. Ve výsledku všechno dopadne jinak, než světová mafie chce, protože žádné monstrózní plány nikdy nevyjdou tak, jak by jejich autoři chtěli. Nyní se jen rozhoduje o tom, kolik lidí a majetku dokáže světová mafie zničit na své cestě k pekelným (ale nerealistickým) cílům. Obětí bylo a bude bohužel hodně, ale lidství nakonec zvítězí, i když bude plné nových jizev a traumat.

Chystaný „techno-feudalismus“

Odpověď na otázku, jestli opravdu probíhá nějaká temná agenda pro zotročení lidstva, je jasná a stručná: ANO, SAMOZŘEJMĚ ŽE SE TO DĚJE, VY TRUHLÍCI! Stačí se rozhlédnout kolem sebe a pořádně si poslechnout to, co pořád dokola opakují vyšinuté „elity“!

Především na takzvaném kolektivním Západě se společenský systém pomalu a nenápadně překlopil od různých forem jakž takž fungujícího kapitalismu do korporátního fašismu, ve kterém skoro vše podstatné vlastní a ovládá jen několik oligopolních společností. Skupinky oligarchů už dnes mají větší moc než vedení jednotlivých států. Systém je záměrně nastaven tak, že žádná nová firma už těm gigantickým takřka nemůže konkurovat – pokud se podnikatelskému nováčkovi nějakým zázrakem podaří uchytit, tak je brzy buď pohlcen a nebo je v absolutně neférovém prostředí rozdrcen na prach.

Ještě nepříjemnější je, že prakticky všechny obří nadnárodní společnosti ovládá jen hrstka rodinných klanů, které vlastní i zdánlivě soutěžící mega-korporáty. Viz známý příklad „konkurující si“ Coca-Coly s Pepsi, kdy obě značky ve skutečnosti vlastní ti samí lidé a celé je to pro ně jen obchodní hra. Skuteční investigativci poctivě procházejí data o tom, kdo co vlastní, a došli k tomu, že všechny majetkové nitky opravdu vedou jen k pár stovkám lidí. Někdo říká, že jich je jen asi 180, někdo že jich je 300. Podstatné je, že tu existuje maličká hrstka lidí, kteří vlastní většinu planety. Jejich identifikaci ztěžuje to, že je v současném šíleném systému možné například to, aby firma vlastnila firmu, která vlastní akcie jiné firmy, která vlastní další firmu a tak dále až se dojde k nějakým anonymním akciím na Kypru apod.

Pokud by se současné procesy nezměnily, zbude tu brzy jen hrstka nové šlechty vlastnící celý svět, k nim skupina 5-10% jejich všehoschopných poskoků a pak už jen těch asi 95% otroků, tedy my všichni. Zničeni by nakonec neměli být jen běžní lidé ze střední a nižší třídy, ale i všichni samostatně myslící milionáři a dokonce i miliardáři! Novodobým otrokem se má stát každý, kdo nebude poslušně plnit zvrácená přání novodobých Caligulů a Herodů, bez ohledu na svoji inteligenci, povahu, historii nebo majetek.

Stručně řečeno: nedostatečně hlídaný kapitalismus, který se spojil s korupcí nejmocnějších tajných služeb, umožnil několika psychopatům vytvořit takřka nepostihnutelné megakorporace, které připravují celosvětový převrat nazvaný Velký Reset. Ten má umožnit vytvoření novodobého systému technologického otroctví – techno-feudalismus či neo-feudalismus. Překvapivě zásadní roli pro ovládání populace totiž pořád hraje to, kdo ovládá nejvíc země („feudum“) a obecně hmotného majetku – továrny, domy, lesy, silnice, tankery v přepravních společnostech atd. Současný finanční systém a „majetek“ v podobě všemožných dluhopisů, akcií, derivátů, opcí, certifikátů, forwardů, swapů atd. je jen obřím trikem, který umožňuje hrstce parazitů „legálně“ rozkrást skutečný majetek 99,9% lidstva.

A co je to ten Great Reset?

Velký Reset je součástí dlouhodobé agendy nejmocnějších oligarchů světa, kteří usilují o naprosto jednoduchou věc – chtějí ovládat, řídit a vlastnit veškerý světový majetek a navíc k tomu i udělat z každého člověka svého otroka. Jiným slovy – chtějí se stát absolutně nedotknutelnými faraóny v moderní verzi otrokářského systému. Jejich motivace je tedy naprosto pochopitelná, dalo by se říct až primitivní! Není na tom nic neuvěřitelného, nemožného nebo nepochopitelného a popírání existence světové mafie je projevem natvrdlosti a absolutního nepochopení toho, jak reálně funguje společnost a jaké procesy s ní po staletí hýbou.

Zločinná agenda pro zotročení lidstva opravdu probíhá – dokazují to mimo jiné i sami globalističtí oligarchové svou činností a tím, že o ní jejich zástupci neustále žvaní, a to už i na veřejných konferencích. Jen si je pořádně poslechněte, když se sletí na konferenci do Davosu! Chlubí se svými plány a úspěchy na internetu, v televizích, v knihách… Stačí se jen malinko rozhlédnout kolem sebe bez klapek na očích a uvidíte to všude – oni nám už přímo do obličeje říkají „zotročíme vás!“ a ještě se u toho samolibě šklebí! A většina lidí přesto dál čumí do mobilů, na Netflix a na virtuální realitu v médiích a nijak nereagují. Zatím, protože ještě mají co jíst. To mimochodem ukazuje, v jak šílené době „double-thinku“ právě teď žijeme – globalisté jedou zcela viditelně svoji agendu, veřejně to přiznávají, dokonce i mainstreamová média o tom už občas informují…ale podle těch samých médií se to zároveň neděje a každý, kdo před tím varuje, je bláznivý konspirační teoretik s alobalovou čepičkou na hlavě. Jebnutý svět!

Soudržnost a životaschopnost společnosti se víceméně záměrně hroutí jak domeček z karet, a to především na kolektivním Západě, nad kterým má globalistická mafie největší moc. Došlo to tak daleko, že se dokonce mění i běžný slovník ve veřejném prostoru na jakousi podivně zmutovanou verzi Newspeaku z románu 1984. Spousta slov totiž z běžného slovníku mizí, spousta slov má přiřazen opačný význam a pozitivní slova jsou prezentována negativně („mír“ jako nepřípustný proruský termín). Veřejný prosto se plní naprostými absurdnostmi jako je „humanitární bombardování“ při zabíjení civilistů, „právo na obranu“ při genocidách dětí, „boj proti dezinformacím“ při prosazování cenzury, „právo na důstojné umírání“ při zavádění plošných eutanazií, „my jsme věda“ vykřikované režimními pa-vědci, „ochrana přírody“ při propagaci agendy ničící ekosystémy, „bojujeme proti klimatu!“ vykřikované zbohatlíky létajícími všude v soukromých tryskáčích a dětmi při cestě z fastfoodu na protestní akci proti klimatu atd. Zamyslete se nad tím sami – jak často dnes kdekoli v mainstreamu slyšíte termíny jako je laskavost, čest, maminka a tatínek, soběstačnost, psychická odolnost, hodný člověk, zodpovědnost za vlastní činy, přátelství, mír, spolupráce, věrnost… Co naopak prostor zaplavuje jsou slova jako výkonnost, motivace k vyššímu výkonu, dezinformace, konspirační teorie, válka, jaderné zbraně, „MUSÍTE tohle a MUSÍTE tamto“, „ZAKAZUJE SE!“, hromady urážlivých termínů proti svobodomyslné části populace atd. Je to šílenství a je to průvodní jev sebe-destrukce společnosti. A celé se to neděje jen samo od sebe, je to podporováno skupinou parazitických manipulátorů, kteří chtějí společnost rozvrátit, aby ji pak mohli v oslabeném stavu snadněji ovládnout.

Parazitický styl chování globální mafie

Těm několika rodinným klanům, které vymyslely agendu na zotročení lidstva a které ji z vrcholu manažerské pyramidy řídí, říkám Globální Parazit. Tohle jméno totiž přesně popisuje jejich náturu.

„Globální organizací“ jsou kvůli tomu, že nejsou vázáni na žádné konkrétní místo a jejich zástupci se vyskytují po celé planetě. Mají sice hlavní centrály v britském City of London, ve švýcarském Curychu, v americkém New Yorku a Los Angeles a několika dalších místech, ale tak to je nastaveno jen pro zjednodušení jejich práce a logistiky. Ve skutečnosti jsou to dokonalí „světoobčané“ s mnoha sídly doslova po celé planetě, mezi kterými se podle potřeby a podle aktuální situace neustále přesouvají. Globální Parazit je složený z několika rodinných klanů, jejichž jména lidé často znají (Rockefeller, Rothschild…) a jiné jsou pořád ještě nejisté a cílem spekulací. Tyto rodiny nemají jeden konkrétní původ ani etnicitu, i když jeden „vyvolený“ národ se mezi nimi vyskytuje v abnormálním množství. Spojuje je hlavně něco jiného, než původ – mimořádná inteligence, obrovský talent pro manipulaci davů, psychopatie a doslova obludná touha po moci.

„Parazitickou organizací“ jsou tyto rodinné klany proto, že z biologického hlediska mají cizopasnický způsob chování – nenasytně sají mízu z okolních organismů, bez kterých by nemohli přežít, ale které svou nenažraností zároveň ničí. A jako u každého parazita u nich platí, že veškerý jejich talent a schopnosti jsou nasměrovány jediným směrem – jak být nenápadnými a ze skrytu manipulovat hostitele k tomu, aby se choval podle jejich potřeb.

Tohle zopakuji, protože je to absolutně zásadní informace a většina lidí to pořád nechápe – pro činnost Globálního Parazita je naprosto zásadní zůstávat nenápadným a v pozadí, dokud nedosáhne svého finálního cíle. Jen tak jsou jednotliví členové téhle světové mafie v bezpečí. Stojí záměrně mimo hlavní pozornost, takže když se cokoli pokazí, tak jim nic moc nehrozí – prostě obětují část svých pěšáků a jede se dál. Z temných stínů se jim také mnohem lépe pracuje, protože je komplikovanější odhalit jejich agendu jako celek, zjistit co všechno už ovládají a jaké zrůdnosti vlastně mají na svědomí.

Jejich pokoutné a parazitické chování by se dalo přirovnat k tomu, když vám maličký a slaboučký komár chce sát krev tak, abyste ho svou gigantickou rukou hned nerozplácli na kaši – jemňounce vám sedne na kůži, do ranky vám opatrně vstříkne látku proti bolesti a proti srážení krve a teprve pak začne nerušeně sát. Nesmíte si jeho činnosti všimnout, aby si mohl nerušeně naplnit bříško vaší krví, která mu pak umožní naklást v okolí svoje vajíčka a dál posílit svou sílu.

Jako příklad toho, co je v ekosystému Země možné a jak to funguje, může sloužit i parazitická houbička Cordyceps. Ta umí úplně ovládnout nervovou soustavu mravence – donutí ho vylézt na vysokou větvičku, tam se křečovitě zakousnout a zůstat tam, dokud se parazitická houba v jeho těle dostatečně nerozroste. Mravenec pak exploduje v gejzíru spor, které napadnou a ovládnou další nešťastníky z jeho vlastního hnízda. Ten mravenec je postupně ovládnut aniž by přitom chápal, co se s ním dělo a jak sebevražedně se chová. V miniaturní hlavičce má jen něco jako „vylez nahoru, bude se ti tam pěkně dejchat, je to pro tvoje dobro!“. Mravenec poslušně poslechne, poslušně posílí vliv parazitické houby a pak poslušně zdechne.

Třetím příkladem parazitické vyčůranosti je Toxoplasma gondii – maličký prvok, kterým je od koček nakažena obrovská část populace, a to i u nás. Toxoplasma napadne mozek a ovlivní chování hostitele tak, aby se ničeho nebál. V základu to funguje tak, že parazit ovládne mozek myši nebo potkana, které se pak naprosto přestanou bát dravců. Myš pak beze strachu a pudu sebezáchovy přijde ke kočce a ještě je na ni drzá. Kočka malého hlodavce sežere a tím se sama nakazí a začne parazita efektivně šířit dál. Myslete na to, až uvidíte „legrační“ videa kde myš nebo krysa útočí na kočku nebo když LGBT lidé zvou do svého sousedství cizince, kteří otevřeně říkají, že jim uříznou hlavu.

Ty tři příklady z pozemského ekosystému byly uvedeny kvůli tomu, abyste si jasněji uvědomili, jaké věci mohou ovlivňovat chování živočichů, tedy i lidí. Podobný princip je totiž uplatňován i Globálním Parazitem na lidstvo, jen nepoužívá rozprašování spor plísní (i když…), ale rozprašuje toxické informace pomocí médií, falešné vědy a vzdělávacího systému. Vše dělá nenápadně a nepřímo – ovlivňuje celé prostředí, aby lidé neměli jinou možnost než se chovat podle jeho parazitických potřeb, ale přitom o tom ani nevěděli.

Tohle je nutné všem neustále připomínat – globalistická mafie potřebuje zůstávat nenápadná a skrytá, stejně jako kterýkoli jiný parazit. Proto je pro její činnost naprosto nezbytné, aby se běžná populace posmívala komukoli, kdo upozorňuje na jejich činnost a aby byli společensky (a případně i fyzicky) likvidováni ti, kdo začnou jejich konkrétní činnost odhalovat až příliš. NENÁPADNOST JE ZÁKLAD PRO PŘEŽITÍ PARAZITA A JEHO ČINNOST! Proto před sebe vždy strká všehoschopné poskoky, kteří mohou být kdykoli odseknuty a snadno nahrazeni novými.

Tohle si připomeňte, když na vás nějaký zmanipulovaný trouba posměšně ječí, jací jste „konspirační teoretici“ (termín vytvořený v CIA na jednodušší zesměšňování lidí, kteří šlapou Globálním Parazitovi na paty). Nebo když vás tyranizují pečlivě vypěstovaní „vzdělaní idioti“ z politického a korporátního sektoru ve chvíli, kdy nějak narušujete činnost globalistické mafie. Myslete na to také ve chvíli, kdy vidíte samolibě se šklebící držky lidí jako George Soroš, Bill Gates nebo Klaus Schwab – to jsou jen vrcholní manažeři, kteří jsou nastrčeni dopředu jako organizátoři agendy a případní obětní beránci, kdyby něco nevyšlo a agenda na zotročení lidstva musela být na čas pozastavena…aby se v ní o něco později mohlo dál pokračovat s novými tvářemi, které „mají přinést změnu“.

Dodatek – pokud se bavíte s běžným mudlou, můžete používat termín „globalistická mafie“, který je pro jeho vnímání mnohem přirozenější a tolik ho nevyděsí. Při rozhovoru s levicovým intelektuálem říkejte „nadnárodní elity“ nebo „světoví oligarchové“. Pokud chcete působit mírně nesrozumitelně a přechytrale, říkejte „Globální Prediktor“. Určitá skupina lidí se okamžitě chytne na slova „sionisté“ a „žido-zednáři“. Konspirační teoretici budou rádi za občasné použití jména „ilumináti“ a „zednářská lóže“. Ezo lidé mohou používat třeba termín „reptiliáni“ nebo „ještírci a ty jejich kybernetický hajzlové z Orionu“. Všechno ve skutečnosti popisuje to samé, jen je to obalenou jinou verzí omáčky.

A pokud jste lepší člověk a k tomuto článku jste se dostali nějakou podivnou náhodou, tak samozřejmě zařvěte co nejhlasitěji „KONSPIRÁTORSKÁ DEZINFORMACE PŘÍMO OD PUTLERA, NĚCO SI O TOM PŘEČTI, REEEEEEE!!!!!!“ a ideálně se pak třikrát pokloňte svaté ikoně Václava Havla, kterou máte určitě pověšenu ve svatyni Pravdolásky, hned vedle skříňky plné kožených oblečků a antidepresiv. Normální čtenáři mezitím přejdou na další část článku, která podrobněji popisuje organizaci a cíle globalistické mafie…| Předmět: RE:
05.12.23 00:06:49 | #22940 (1)

*4804*


| Předmět: RE: RE:
06.12.23 18:39:00 | #22941 (2)

Už teď se jim hodně zúžil seznam tzv. "protiargumentů":
Čipy? hihi
NWO? hihi
Cílená migrace? hihi
Omezování svoboby a účelové ožebračování Green Dealem mj.? hihihi
atd. atd.
Kdyby nebylo Ruska a války na UA, tak v tý hubě dneska nemají už vůbec nic.| Předmět:
04.12.23 18:24:02 | #22932

Po obrovském nárůstu náhlých úmrtí, ukončuje Island aplikaci tzv. „Covid vakcín“

ISLAND: V době, kdy u nás jede propaganda látek, které prokazatelně pouze škodí, ale ničemu nepomáhají, se některé země odhodlávají jejich podávání zcela ukončit.

V některých zemích se omezení jejich aplikace vztahuje jen na některé věkové skupiny (zpravidla děti a mládež, případně na populaci pod 40 nebo 50 let), jinde stahují genové jedy plošně.

Poměrně malá populace Islandu (v zemi žije asi tolik obyvatel jako v Brně), by na další podávání těchto látek mohla tvrdě doplatit.

A to nejen kvůli vysoké nadúmrtnosti, která se výrazně projevuje už dva roky, ale i vzhledem k tomu, že tyto látky mají velmi negativní dopad také na plodnost, což v mnoha zemích vedlo k rekordně nízké porodnosti.

Islandská vláda oznámila okamžité stažení všech vakcín proti Covid-19, protože systém veřejného zdravotnictví ostrovní země se potýká s obrovským nárůstem náhlých úmrtí a poškození zdraví souvisejících s vakcínou.

Vláda to oznámila minulý týden oznámením v islandském deníku Morgunbladid.

Podle vládního oznámení je virus Covid-19 nyní stejný jako jakákoli jiná chřipka a po záplavě náhlých úmrtí a poškození zdraví již občané nebudou moci být očkováni proti Covidu.

Ve vládním prohlášení se uvádí:

„Příští týden bude mít veřejnost možnost nechat se ve zdravotním středisku očkovat proti chřipce, ale v tuto chvíli ne proti Covidu.“

Tato zpráva přichází v době, kdy Island, stejně jako všechny silně očkované národy, nadále zažívá mimořádnou nadměrnou úmrtnost způsobenou náhlými úmrtími, která zůstávají oficiálními zdroji nevysvětlena.

Graf ukazuje, jak se nadměrná úmrtnost na Islandu shodovala se zavedením vakcíny, ale na přelomu let 2020/21, kdy byla hlášena údajná hlavní vlna pandemie, nadúmrtnost země nezaznamenala (výkyv byl jen na začátku roku 2020).

Island je první zemí, která uznala problém náhlých úmrtí a začala jednat.

Oznamovatelé v zemích po celém světě, včetně Spojeného království, Austrálie, Japonska, Nového Zélandu a Spojených států, naléhavě bijí na poplach ohledně tohoto problému.

Vlády, regulátoři a mainstreamová média však tento problém nadále zakrývají a odmítají odpovědnost.| Předmět: RE:
04.12.23 19:23:50 | #22935 (1)

A copak teď ta slovenská zpěvačka, úmrtí na mrtvici - 43 let? Byla - nebyla? *34061*
Špička ledovce známých osob. Co teprv ti z neznámých.
| Předmět:
04.12.23 18:15:50 | #22931

Zdeněk Koudelka
Učitel práva, advokát:

Sterzik-Vidlák na demonstraci aneb nová anticharta

Za vlády Petra Fialy ožívají metody držitelů moci a jejich přisluhovačů, které byly užívány před listopadem 1989. Příkladem je odsuzování účasti komentátora veřejného dění z Moravy Daniela Sterzika-Vidláka na protivládní demonstraci 27. 11. 2023 na Malostranském náměstí v Praze.

Provládní kritici jej označují za proruského, aniž by uvedli, proč. Je to jen nálepka užívána na označení odpůrců vlády obdobně, jako byla za totality nálepka proamerických zaprodanců a ztroskotanců. Přitom kritici, včetně České televize, vůbec nezmiňují, co na demonstraci řekl. Proto jsem si hned připomenul obdobnou situaci, kdy vládní přisluhovači v médiích, včetně tehdejší provládní televize, haněli Chartu 77 jako proamerické zaprodance, aniž by si běžný člověk mohl text Charty přečíst a sám jej zhodnotit. Proto uvádím celý projev Daniela Sterzika-Vidláka.

Projev Daniela Sterzika-Vidláka 27. 11. 2023:

https://www.blogosvet.cz/article/sterzik-vidlak-na-demonstraci-aneb-nova-anticharta-cjBxY| Předmět: RE:
04.12.23 18:59:24 | #22933 (1)

Nakonec je dobře, že je u vlády Fiala - že by to Čecháčkům oživilo paměť na minulý režim, nebo o to víc po těch "hodných spravedlivých štědrých" rudých strejcích truchlí? Ano.
ČR je v prdeli - a žádná změna k lepšímu ani s [vydatně zkompromitovaným - o to víc zavázaným] schopným populistou Babišem nenastane. Když jsem ho viděl při posledním rozhovoru s Bobošíkovou, říkal jsem si - no kurva, co to je? I Bobošíková byla docela udivená.
A teď pletky rudé operetky Pavla s mladým Sorosem - a dobře vám tak. *35246*