Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #119080

Zobrazit vše


| Předmět:
25.07.23 16:53:27 | #119080

Jak jsem vezl maminku na kliniku.

Maminka bydlela na sidlisti v Bohnicich a tam take maji naproti Krakovu lekarskou kliniku, kam ona chodila.
Jedno hezke dopoledne se pry ma dostavit na prohlidku, ano, dopoledne bez urciteho casu. Tak jsme autem dojeli ke klinice, ale nebylo kde zaparkovat a jelikoz jsme nebyli objednani na urcity cas, tak bylo dost casu krouzit po parkovisti a cekat az se neco uvolni. No konecne, pan vycouval a ja okamzite zabral volne misto u budovy.
Vesli jsme do budovy a dulezita pani u stolu chtela vedet kam jdeme, to bylo vsechno, nic jineho nebylo na poradu pro tuto dulezitou vratnou. Ve vestibulu jsou naproti sobe 2 vytahy, jeden s ceduli "Vytah je mimo provoz", tak jsme s ostatnimi pacienty stali u toho co stale jezdil. Jelikoz vytah vezme jenom 5 lidi, tak se na nas dostalo az napotreti a take jsme konecne dojeli do 3. patra.
Maminka vedela do ktere mistnosti bez oken mame jit a tak jsme vstoupili. Nikde zadna sekretarka na prijem, maminka ale vedela ze zkusenosti, zaklepala na dvere a za chvilku sestra otevrela a dala mamince kartu s cislem 5. Zdravotni sestra je totiz zaroven take sekretarka na prijem! Posadili jsme se na lavici a cumeli bud na podlahu a nebo na strop, mne se nechtelu koukat na lidi naproti nam na dalsi lavici.
No konecne , dvere se otevreli a cislo 5 bylo oznameno, ne zadne jmeno, jeno PET a maminka hned vedela ze se jedna o ni, protoze mela kartu s cislem 5 !
Po vysetreni jsme sjeli vytahem dolu a na parkovisti vidim ze nekdo blokuje moje auto tak, ze zaparkoval primo za nim. Sel jsem k te duelezite vratne, vysvetlil situaci a pozadal aby rozhlasem vyzvala dotycneho majitele toho auta, ale ona rikala ze to neni mozne. Tak jsem ji pozadal aby zavolala policii, ktera ma stanici na stejne ulici, ale to take odmitla. Tak jsem se ji zeptal na jeji jmeno a to odmitla uvest.
Totalne znechucen jsem se vratil na parkoviste a museli jsme cekat. Asi po 20 minutach se dostavila ridicka auta a ja ji povidam " Ty kravo, ty neumis parkovat? " To se ji nezamlouvalo, protoze na mne vykrikla, proc ji tykam !
Po dalsi nadherne slovni vymene nadavek nasedla a odjela a my take a tim byla nase navsteva u doktora u konce !



| Předmět: RE:
25.07.23 21:35:31 | #119120 (1)

Albánie hadr. Až se divím, že se máti dožila takového požehnaného věku.