620 000 Americans died in 2022 in selective abortions.
https://www.pewresearch.org/short-reads/2023/01/11/what-the-data-says-about-abortion-in-the-u-s-2/
That is 6200 times more people than died that year in mass shootings.
620 000 Americans died in 2022 in selective abortions.
https://www.pewresearch.org/short-reads/2023/01/11/what-the-data-says-about-abortion-in-the-u-s-2/
That is 6200 times more people than died that year in mass shootings.
Tim snad nechces rict, ze na ulici, ve skole, v house of worship (modlitebnach) … atd. strileni lidi nevadi a neni to hodne diskuze … ty whataboutisto?!
Do toho, ty demokraticka svobodo, jestli zena ma potrat a nebo ne ti naprosto nic nemuze byt. To je jeji zivot a ty ji ho chce jen zkurvit. Ty nejsi pro-life kdyz ti nevadi strilet/vrazdit lidi na ulici a rozhodne to nepises z viry k bohu a nebo z respektu k zakonu protoze na oboji seres … lzes a zakon nerespektujes.
Ale nema cenu o tom debatovat, pockame jak se narod rozhodne o volbach.

"Tim snad nechces rict, ze na ulici, ve skole, v house of worship (modlitebnach) … atd. strileni lidi nevadi a neni to hodne diskuze … ty whataboutisto?!"
Ne, to rozhodne rict nechci.
Nackovskej republikanskej drban Vam ukazuje co to je ten whtaboutismus!
Hele vole kdyz mas hovno nepisi!
Prave ted se GOP stydi za jejich clena kteryho musely pod natlakem demokratu vyhodit z Congessu a tak se GOP snazi celou estradu nejak uvest v zapomenuti. Chytaji se kazdyho plavociho hovna v kanale!
Chujone... Váš příspěvek je zářný příklad zvráceného myšlení
ovčanů USA...
absolutní
absence úcty k životu jiných...!!! 