Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #139873

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Tož...
10.01.24 14:35:52 | #139873
Reakce na příspěvek #139864

RFK Jr. pouze omílá ten samý zde vami kremlojdy neustale opakovany prázdný argument, protože NATO se po rozpadu SSSR rozšířilo na východ ne z vůle západnich mocností, ale na žádost zemí něhdejšího východniho bloku, které tak chtěli získat záruku toho že už nikdy nebudou pod prstem Moskvy. Z tohoto důvodu je to na nich (a pouze na nich) s tím něco udělat, sveho clenstvi ze vzdát a kremelskou paranoiu tak utišit. V této snaze vám přeju mnoho štestí. *18358*



| Předmět: RE: RE: Tož...
10.01.24 14:49:53 | #139876 (1)

A důvodem, proč Gorbacev stáhl vojaky z východního Německa (a dalších zemí východní Evropy), byla prosta skutecnost, že si už nemohl nadale dovolit je tam vydrzovat.



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 15:07:15 | #139880 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 21:35:56 | #139920 (3)

Ono na tom asi něco je, že s ním vyjebali, je ale bezpochyby.



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 20:46:30 | #139912 (2)

On tam těch argumentů uvádí daleko víc, i když i o tomhle jsem přesvědčen, že je velice racionální.



| Předmět: RE: RE: Tož...
10.01.24 15:00:17 | #139878 (1)

chujone... to jsou žvásty politiků a médií USA pro ovčany USA... páč ve všech těch zemích, USA nejdřív vytvořily atmosféru strachu z Ruska... ambasády USA zorganizovaly a provedly puče, aby odstranily stávající vlády... následně podvodem nainstalovaly do vládních funkcí a taky do funkcí prezidentů zkorumpované, prdelolízavé kolaboranty, viz třeba Havla, kteří pak zabezpečili vstup jednotlivých zemí do NATO a EU...!!! Když si přečtete přístupové smlouvy do EU a NATO, tak by i Vám mohlo dojít, páč zázraky se občas dějí, že vystoupení z těch zločineckých spolků, je velice obtížné, ne-li nemožné...!!! *16899*
Co tam máte dál...??? *33767*




| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 15:12:13 | #139882 (2)

U Česku byl nějaký puč zorganizovaný ambasádou USA? A co to ma společného s tím o čem mluvím já. Ze většina lidí u vás se bojí Rusů víc a ze tvůj pokřivený pohled na svět není převládající.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 15:16:48 | #139884 (3)

Třeba pokus o český Majdan ke svržení Zemana. Všichni demonstrující vybaveni vlaječkami z americké ambasády, televizní puč v pořadu Show Jana Krause atd.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 19:36:11 | #139907 (4)

Majdan :-)))))))))))))­))))))))) *34258* *34258* *47* *47* *4585* *4585* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 19:58:50 | #139908 (4)


Zkoušely všechno možný když byl ambasadorem woke teplouš Shapiro! *30374*
A Kraus k tomu přispěl při oslavě torontskýho instalatéra svoláním kavárníků! *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tož...
11.01.24 07:24:06 | #139948 (5)

Nela Lisková, kandidátka na primátorku Ostravy, to tenkrát temu gájovi velice dobře vysvětlila... *33027*
Nela Lisková: Kvuli slovum velvyslance USA se mi varí krev v žilách
• 6. 9. 2015 20:19
• Po vyjádrení velvyslance USA v CR pana Schapira, kdy vyzývá ceský národ, abychom nebyli nenávistní vuci islámu a že tyto reakce jsou pouze ojedinelé, se mi varí krev v žilách. Dále se vyjadruje ve smyslu ekonomického prínosu imigrantu, a že v USA mají s imigranty po všech stránkách nejlepší zkušenosti. Toto je lež roku!
Takže vážený pane "protektore" Schapiro!
• Vy, který aktuálne taháte v naši zemi za provázky a naše vláda podle toho panáckuje, dovoluji si za dobrých 80 % našeho národa oponovata zásadne s vámi nesouhlasit.
• Jak si vubec mužete ze své pozice "hosta" v naši zemi dovolit kritizovat náš národ, potažmo našeho pana prezidenta!
• Toto vám ovšem nehraje do karet a vymyká se to vašim dalším odporným, zvrhlým plánum s naší zemí. Vaše cervené karty a particka tupých hlupáku z pražské kavárny, kterým jste dal pár drobných, a bezmozci z neziskovek, které štedre sponzorujete, aby vystupovali proti našemu panu prezidentovi a vubec proti lidem v naší zemi, nás jako pevný slovanský národ nemužou rozeštvat. Navíc vaše akce typu demonstrace síly formou prejezdu konvoje pres naše území jsou jedno velké trapné divadlo a tech pár zaplacených, mávajících hlupáku vás nevytrhnou.
• Jediné, co vy mužete ze své pozice je z povzdálí prihlížet a mlcet, prípadne radit u vás doma, protože tam máte problému víc než dost.
• Takže vážený, vetšina našeho národa vámi pohrdá na nejvyšší možnou míru a už jen napríklad vaše podpora a úcast na Prague Pride byla jasným signálem, jaké hodnoty uznáváte. Nemám osobne nic proti 4% menšine, ale zásadne jsem proti temto okázalým a
nechutným akcím.
a nakonec svatá pravda:
** "Víte, ve které zemi nemůže nastat státní převrat ? Jedině v USA, protože tam není americká ambasáda..."** *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
10.01.24 15:30:53 | #139888 (3)

chujone...

  1. ambasáda USA to provedla ještě v Československu...
  2. vznešeně se temu říká sametová revoluce...
  3. společného to má to, že do vlády a na funkci prezidenta byli dosazeni kolaboranti, kteří zabezpečili rozpad Československa... a následně vstup Česka do NATO a pak do EU...!!!
  4. prosím o nějaký důkaz, že většina lidí v Česku se bojí Rusů víc... a že můj pohled na svět není převládající... *2614*


| Předmět: RE: RE: Tož...
10.01.24 21:13:58 | #139916 (1)

Děkujeme za přání, jsi hodnej. Snad ti ta přízeň vydrží dýl než do zítra. *17574* *33886*