Sleduje tu nekdo ten Svetovy pohar ve fotbalu? Jakto ze vetsina zapadnich zemi ma tolik cernych reprezentatu?
Sleduje tu nekdo ten Svetovy pohar ve fotbalu? Jakto ze vetsina zapadnich zemi ma tolik cernych reprezentatu?
Tennis na sfalalt-beton hristich vlete tady neni sranda, USTA a ALTA zapasy
bezi cely rok.
3 hodinovy zapasy nejouneobvykler i v nizsix ch soutezich jak,o je "B" a "C" i
"2.5".
V muzskych si to uz davno ani netroufnu ani jako nahradnik. Smisene ctyrhry
jsou dobr zabava.
A nekdy ty zensky trochu setrtim. Ze zadu kurtu ne, ale u site.to triskam kadej
vedle nez ponohy.
Muj servis neni moc dobrej a tak se me ledacos vrati
Ani zensky u site neni radno podcenovat.
Vsichni jsou mladsi

U tenisu v zapalu hry obcas zpomenu hydrovat
To se me v klimatizovane posilovne nikdy nstane! Za 90 minut snadno vypiju litr
BCAA..
V saune a virivce mozna dali litr proteinaku.
V praci na stavbe hydrce byla problem ktery jen malo kdo videl.
Vetinou byla kdispozici ledova voda ale prawe pr'ze byla ledova nevypil si ji
dost.
Kanoiste / kajakari dnes hodne casteji vidis s pitim v ruce a v lodi cely
den.
Doma? Se me stane casteji ze nato zpomenu. Zalejvam rajsky a na svoj ihydrci
nemyslim.
Prave ted nemam doma ani jednu flasku pifka..Laciny Cervene vino se sodovkou
neni spatny ale
ani toho moc nedokazu vypit.
To je tak na inspiraci ke kytare. Hral jsem predchvlkou Baladu "Bonney and
Clyde".
Zajmave ze jsme mely v oddile v NJ. Kluka Clyde co delal v Bance a jeho zena je
Bonnie! 
Saracéni si tam akorát choděj vomakat bílý holky,
proto je tam tak nabito.

Nepovidej.
Sobotní nové teplotní maximum Česka bylo překonáno, meteorologové už před 15. hodinou naměřili v Doksanech na Litoměřicku 41,1 stupně.
Ja jsem hral USTA tenisovej zapas (doubles) podle oficielniho teplomeru na
tribune tam bylo 120 F = 48.8 C. To me ale bylo jen okolo 40ti let. Protoze to
byl rozhodujici meziklubovy zapas tak nas kamaradi tlacili aby jsme to dohrali a
nosili nam led ktery jsem si daval pod cepici. Mel jsem pocatky heat stroke
(úpal?). Ale stalo to za to ... vyhrali jsme
. Kdyz jsem dojel domu (jen nekolik mili),
tak ve sprse jsem dostal zimnici a nekontrolovane se dlouho silne cely klepal.
Pak jsem to uz nikdy nezkousel.

Bu bu bu socialismus je za dverma.
Musime honem zrusit autobusy!
UNIE? Leda kulovy,
Makej za to co ti sef z milosti da.
Zdravotni pojistni nepotrbujes!. Ani penzi!
Az zhrebnes najou se jiny. Hladsovejsi!
At zije kapitlismus 