Saracéni si tam akorát choděj vomakat bílý holky,
proto je tam tak nabito.

Nepovidej.
Sobotní nové teplotní maximum Česka bylo překonáno, meteorologové už před 15. hodinou naměřili v Doksanech na Litoměřicku 41,1 stupně.
Bu bu bu socialismus je za dverma.
Musime honem zrusit autobusy!
UNIE? Leda kulovy,
Makej za to co ti sef z milosti da.
Zdravotni pojistni nepotrbujes!. Ani penzi!
Az zhrebnes najou se jiny. Hladsovejsi!
At zije kapitlismus 