Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #22203

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: V Americe se budou zvyšovat daně
31.03.21 22:44:01 | #22203
Reakce na příspěvek #22148

Kdyz nechces platit dane, prestehuj se do Afghanistany, tam biohati maji uzasne vily, ale nemohou prejet z jedne do druhe protoze silnice jsou nemozne. Nemaji skoly a nemaji zdravotni system … proste republikansky Raj. Kdo by to podle tebe mel platit kdyz ne ti bohati?

Bill Gates a Warren Buffet rekli nekoliokrat, ze by bohati meli platit vyssi dane a oni sami jsou ochotni je platit. GQP nechteji platit dane a fnukaji, ze nejsou penize na udrzovani a staveni nove infrustructure.



| Předmět: RE: RE: RE: V Americe se budou zvyšovat…
31.03.21 22:51:23 | #22206 (1)

Já nic nepsal o tom, že nechci platit žádné daně. Nemám ale důvod platit vyšší daně jen proto, že někdo chce tohle či tamto zdarma a že politici neznají jiný způsob, jak přivést peníze do státní kasy, než jen zvyšovat daně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V Americe se budou…
01.04.21 00:00:56 | #22229 (2)

Jako nezamestnani, nemocni fyzicky i dusevne, s nizkyma platama ktere jim nestaci na zivobyti?

Ja jsem delal vselijake prace v USA a nikdy jsem nepotkal normalniho cloveka ktery nechtel delat. O tech co jsem slysel meli nejake problemy, vetsinou mentalni.