Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234177

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
29.04.26 21:48:22 | #234177
Reakce na příspěvek #234172

Ty ses jak jednstrunny benzo *18358*



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 21:52:25 | #234178 (1)

A ty jseš jako popelnice mejnstrýmu do který si vaši hoděj co si sami vymyslej a ty to zblajzneš. Lžou od rána do večera a ty to nepoznáš, tak si dopadl po půl století v zemi svobodných a domovu statečných! *4585* *3447* *27482* *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:07:23 | #234187 (2)

Ja mam od toho medialniho "mejnstrymu" hodne daleko, ty to pouze nevnimas, ponevadz jsi tim svym antisemitizmem tak zaslepenej. Zrovna jako krid nebo krudox jsou zaslepeni to svoji nenavisti k Trumpovi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:13:07 | #234188 (3)

To povídej brabcům na střeše, *27482* *27482* *27482* nikdy!!!! *4511* za celý roky jsi nepostnul něco co by fundamentálně nesouhlasilo s mejnstrýmem ale pouze papouškuješ menší kozmetické úpravy toho samého co vaše hlásné trouby vytrubujou na všech stanicích. Jsi stejná ovce jako Lopata akorát máš jinak zbarvenou vlnu!*4585* *26960* *26960* *26960*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:31:20 | #234194 (4)

"Jsi stejná ovce jako Lopata akorát máš jinak zbarvenou vlnu!"

Jestli fakt nedokazes rozlisit mezi mymi a Lopatovymi nazory, tak ti opravdu neni pomoc.
Paklize tim" lopatou" opravdu minis lopatu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:35:16 | #234196 (5)

Právě, že dokážu jelikož jste každej jedna strana stejný mince, obá poamerikanizovaní šovinisti zamrzlí ve studený válce stejně tak v rusofobii a milujíci sionizmus! *4585* *35063* *35063* *35063* *4585* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:43:36 | #234198 (6)

Lopata je odborar z Atlanty. Tu nalepku mu pridelil Alaska a ty jsi ji hijackoval pro Váška.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:47:36 | #234200 (7)

What ever....já žádnýho Alasku neznal a já si tu Lopatu vymyslel dle jeho jednání a příspěvků.....tohle ale nemá nic společnýho s tím o čem to bylo, zase se pokoušiš o red herringa. Je to tak jak jsem napsal, jste každej druhá strana jedný mince!!! *5176* *4585* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:49:24 | #234201 (8)

Ta přezdívka je už obsazená



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:51:01 | #234203 (9)

BTW, jak jsi Alasku mohl neznat, kdyz jsi tu uz pet let?




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:52:38 | #234205 (10)

Ne *4511* *4511* nikdy jsem od něj neviděl žádnej příspěvek.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:51:32 | #234204 (9)

No a? Nekopl ten Alaska náhodou už do kýble??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:53:35 | #234206 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:54:45 | #234207 (11)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 23:09:38 | #234209 (12)

O precedent. O to, ze ja bych pak nemel jak nazyvat toho bolsevika. *18358*



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 22:00:20 | #234181 (1)
To víš Spoku, že tě nenechám hladovět *4585* bo vím jak prahneš po pravdě a o *4585* informacích o všem co se vás a vaších nej-nej kámošů *35063* týče! *4585* *4585* *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:15:48 | #234189 (2)

To ze Iran predstavuje mnohem vetsi existencni hrozbu pro Izrael nez pro Ameriku je jasny jako facka. To ale na věci nic nemění. Na tom, ze Trump nemůže dopustit, aby ty crazy fuckers dostali k do rukou jadernou zbran. A na tom ze nikdy jindy k tomu prilezitost uz mit nebude.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:21:01 | #234191 (3)

Proč nezkoukneš věci až do konce a začneš plácat o něčem irelevantním?? Jedinej kdo tam má atom je žid a je dost v desperátní situaci ho použít a nakonec k tomu má i svoji doktrínu. A na vás zcela sere jelikož vám poroučí a ne vy jemu! Get facts and the truth!....it liberates you! *4585* *4585* my dear bend the arc! *4585* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:34:42 | #234195 (4)

Zid ale nikomu genocidou nevyhrozuje.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:38:39 | #234197 (5)

Proč by to dělal kecáním a blufy když ji provozuje jak v Gaze a stejně tak dokazuje nekompromisním bombardováním civilistů v Libanonu možná právě v tomto okamžiku, můj malej obloučku. *4585* *35063* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:47:32 | #234199 (6)

Nemam v umyslu tohle s tebou dale rozebirat. Byl jsi nekdy v Izraeli, nebo znal jsi nejakeho Izraelce? ja jo, v obou pripadech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:50:10 | #234202 (7)

V Izraeli jsem byl a židů i izraelců jsem v NYC znal spousty, chasiďáci ještě ušli ale izraelci byly arogantní namyšlení hajzlové! *11298* *11298* *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 23:01:10 | #234208 (7)

Samozřejmě, že to nemůžeš mít v úmyslu bo by se dostali na povrch vaše lži a fabrikáty. Máš už nějaký fotky těch statejch židovskejch dětí v klecích o kterejch jste voblbovali celej svět a Bidet s Blinkenem to papouškovali dokola ve vašich mejnstrýmech?? *2* *2* *3447*