Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234178

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 21:52:25 | #234178
Reakce na příspěvek #234177

A ty jseš jako popelnice mejnstrýmu do který si vaši hoděj co si sami vymyslej a ty to zblajzneš. Lžou od rána do večera a ty to nepoznáš, tak si dopadl po půl století v zemi svobodných a domovu statečných! *4585* *3447* *27482* *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:07:23 | #234187 (1)

Ja mam od toho medialniho "mejnstrymu" hodne daleko, ty to pouze nevnimas, ponevadz jsi tim svym antisemitizmem tak zaslepenej. Zrovna jako krid nebo krudox jsou zaslepeni to svoji nenavisti k Trumpovi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:13:07 | #234188 (2)

To povídej brabcům na střeše, *27482* *27482* *27482* nikdy!!!! *4511* za celý roky jsi nepostnul něco co by fundamentálně nesouhlasilo s mejnstrýmem ale pouze papouškuješ menší kozmetické úpravy toho samého co vaše hlásné trouby vytrubujou na všech stanicích. Jsi stejná ovce jako Lopata akorát máš jinak zbarvenou vlnu!*4585* *26960* *26960* *26960*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:31:20 | #234194 (3)

"Jsi stejná ovce jako Lopata akorát máš jinak zbarvenou vlnu!"

Jestli fakt nedokazes rozlisit mezi mymi a Lopatovymi nazory, tak ti opravdu neni pomoc.
Paklize tim" lopatou" opravdu minis lopatu.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:35:16 | #234196 (4)

Právě, že dokážu jelikož jste každej jedna strana stejný mince, obá poamerikanizovaní šovinisti zamrzlí ve studený válce stejně tak v rusofobii a milujíci sionizmus! *4585* *35063* *35063* *35063* *4585* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:43:36 | #234198 (5)

Lopata je odborar z Atlanty. Tu nalepku mu pridelil Alaska a ty jsi ji hijackoval pro Váška.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:47:36 | #234200 (6)

What ever....já žádnýho Alasku neznal a já si tu Lopatu vymyslel dle jeho jednání a příspěvků.....tohle ale nemá nic společnýho s tím o čem to bylo, zase se pokoušiš o red herringa. Je to tak jak jsem napsal, jste každej druhá strana jedný mince!!! *5176* *4585* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 22:49:24 | #234201 (7)

Ta přezdívka je už obsazená



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:51:01 | #234203 (8)

BTW, jak jsi Alasku mohl neznat, kdyz jsi tu uz pet let?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:52:38 | #234205 (9)

Ne *4511* *4511* nikdy jsem od něj neviděl žádnej příspěvek.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:51:32 | #234204 (8)

No a? Nekopl ten Alaska náhodou už do kýble??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:53:35 | #234206 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 22:54:45 | #234207 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
29.04.26 23:09:38 | #234209 (11)

O precedent. O to, ze ja bych pak nemel jak nazyvat toho bolsevika. *18358*