Letecké společnosti v Evropě zvažují omezení provozu kvůli vysokým cenám pohonných hmot:
https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/breaking-airlines-across-europe-could-37085747
A tyhle lidi se konsternujou cenami benzínu v Americe. 
Letecké společnosti v Evropě zvažují omezení provozu kvůli vysokým cenám pohonných hmot:
https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/breaking-airlines-across-europe-could-37085747
A tyhle lidi se konsternujou cenami benzínu v Americe. 
To přijde i k vám, akorát později, jestli si myslíš, že ne tak jseš
blb. 
V mezinárodní dopravě úplně stejně, nebo si myslíš, že vy američani
si budete vozit svoje palivo po světě v kyblíku či bandasce??

Už vám spravili tu chloubu vašeho námořnictva, co jí odstavil z provozu
1 vajgl?

Už se nepouštějte do větších akcí, nemáte na to. I ty F35 vám
sestřelí kdejaký ten kozojeb lukem 
kujone... opět prokazujete svou nebetyčnou neschopnost, myslet v
souvislostech... nejste schopen si uvědomit současnou globalizaci světa...!!!

A u vás vše v leteckém průmyslu O.K.? Nevypadá to tak.

A proč je to tak? Protože je TACO pako.
Ja v tom videu zadny americky aerolinky nevidim, ty jo? Asi proto, ze jeho
tvurci ho nechteli oznacovat jako "altered or synthetic" 
krid: Hindustan Times a Al Džazýra nejsou objektivní zdroje zpráv ze Spojených státu.
A vůbec - co sem k nám furt lezete?! Diskutuje si u vás.
Jo aha...on tam s náplavama nikdo nemluví 
Máte to těžké, vy uprchlíci.
Ale nás ty vysoké ceny benzínu v USA zajímají jen ze dvou prostých
důvodů. Aby na podzim zajistily omezení moci toho oranžového dementního
starce kterej to celé zavinil a potom taky aby jeho voliči dostali pořádnou
ekonomickou facku, po které se snad některým nadějnějším rozsvítí v
hlavě. Ti tupější zůstanou MAGA voliči nadále. 