Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234183

Zobrazit vše


| Předmět:
29.04.26 22:01:27 | #234183

Letecké společnosti v Evropě zvažují omezení provozu kvůli vysokým cenám pohonných hmot:

https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/breaking-airlines-across-europe-could-37085747

A tyhle lidi se konsternujou cenami benzínu v Americe. *9388*



| Předmět: RE:
29.04.26 22:03:34 | #234185 (1)

To přijde i k vám, akorát později, jestli si myslíš, že ne tak jseš blb. *4585*



| Předmět: RE: RE:
29.04.26 22:25:39 | #234192 (2)

I kdyby jo, tak rozhodně ne v takové míře




| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 22:28:34 | #234193 (3)

V mezinárodní dopravě úplně stejně, nebo si myslíš, že vy američani si budete vozit svoje palivo po světě v kyblíku či bandasce?? *27482* *3447* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE:
30.04.26 07:43:44 | #234216 (3)

Trump se postará, neboj *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
30.04.26 07:47:15 | #234217 (3)

Už vám spravili tu chloubu vašeho námořnictva, co jí odstavil z provozu 1 vajgl? *17574* *17574* *17574*
Už se nepouštějte do větších akcí, nemáte na to. I ty F35 vám sestřelí kdejaký ten kozojeb lukem *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
30.04.26 09:01:21 | #234221 (3)

kujone... opět prokazujete svou nebetyčnou neschopnost, myslet v souvislostech... nejste schopen si uvědomit současnou globalizaci světa...!!! *18814*



| Předmět: RE:
30.04.26 06:56:17 | #234212 (1)

A u vás vše v leteckém průmyslu O.K.? Nevypadá to tak.

*18795*
A proč je to tak? Protože je TACO pako.



| Předmět: RE: RE:
30.04.26 20:40:03 | #234277 (2)

Ja v tom videu zadny americky aerolinky nevidim, ty jo? Asi proto, ze jeho tvurci ho nechteli oznacovat jako "altered or synthetic" *18358*



| Předmět: RE: RE: RE:
30.04.26 20:48:18 | #234280 (3)

krid: Hindustan Times a Al Džazýra nejsou objektivní zdroje zpráv ze Spojených státu.



| Předmět: RE:
30.04.26 07:39:46 | #234213 (1)

To se vám jen vrací z lesa vaše volání do něho, prosťáčci.



| Předmět: RE: RE:
30.04.26 07:42:10 | #234214 (2)

A vůbec - co sem k nám furt lezete?! Diskutuje si u vás.
Jo aha...on tam s náplavama nikdo nemluví *27179*
Máte to těžké, vy uprchlíci.



| Předmět: RE:
30.04.26 08:59:11 | #234220 (1)

Ale nás ty vysoké ceny benzínu v USA zajímají jen ze dvou prostých důvodů. Aby na podzim zajistily omezení moci toho oranžového dementního starce kterej to celé zavinil a potom taky aby jeho voliči dostali pořádnou ekonomickou facku, po které se snad některým nadějnějším rozsvítí v hlavě. Ti tupější zůstanou MAGA voliči nadále. *1*