Debil valku s iranem nevyhraqje.
Nema karty 
Na nejvis bude prodluzovat primeri a vznine to co je v Koreji.
A debil znova vyhlasi ze vyhral...
Debil valku s iranem nevyhraqje.
Nema karty 
Na nejvis bude prodluzovat primeri a vznine to co je v Koreji.
A debil znova vyhlasi ze vyhral...
Tož... kdybyste neztrácel čas psaním na diskuzi, ale, jak jste sliboval,
poctivě věšel... tak by byl dnes ve světě klid a Vy byste do dějin, jako
zachránce lidstva vešel...!!!
Snad už máte
ponaučení... svět se kecáním na diskuzích, nezmění...!!! 