Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234358

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
01.05.26 20:05:52 | #234369 (1)

„Íránská islámská republika je dnes připravena sdílet své kapacity v oblasti obranných zbraní a (vojenské) zkušenosti"

Oni jim jeste nejake zbyvaj? *9388*



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 20:10:37 | #234371 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 20:42:39 | #234374 (3)

Nejake obranne zbrane. Jebo jakekoli jine.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 07:38:20 | #234424 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 07:39:41 | #234425 (5)

A stále nevíte jak z toho průšvihu vycouvat.



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 20:22:22 | #234373 (2)

Otázka je jestli nějaký zbývají vám....když je žebráte po Japoncích, Korejcích a Polácích a kdo ví ještě po kom o kterejch se neví. Vaši nej-nej genocídi *35063* *35063* jsou už úplně na huntě! *5176* *6914*



| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 20:49:32 | #234375 (3)

To neni otazka, na to bylo jiz mnohokrat upozorneno. To primeri samozrejme slouzi oboum stranam, akorat ze Iranske vyrobny jsou dnes v troskach a do jejich pristavu dnes uz nic nepropluje. Kdo myslis ze je na tom lepe?



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 20:52:58 | #234377 (4)

Jak to víš?? *27482* *27482* *27482* Četl jsi to na vašech 96% news nebo ti to nabušili do makovice vaše obloučkový vycenzurovaný *3447* *2* *2* indoktrináty ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 20:57:29 | #234378 (5)

To, ze z iranskeho vojensko-průmysloveho komplexu dnes uz nic nezbyva, vi dnes kazdej neindoktrinovanej nouma *18358*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:01:06 | #234379 (6)

To už papouškuje Trumpeta měsíce a furt na vás padaj jak drony tak rachejtle a taky jste jim měli zlikvidovat všechno jádro a furt ho mají a bombu budou mít taky..... stejně jako tu židovu hodnou. *2* *2* *2* .




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:03:43 | #234381 (7)

Drony nepadaj uz tri tydny, ty žvanile.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:05:03 | #234382 (8)

To že o tom vaše cenzůra nepíše ještě neznamená, že nepadaj. *4585* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 07:42:29 | #234426 (4)

Tak v čem je problém? Proč už není jejich vedení pod zámkem a nezavládla v Íránu demokracie a vše není zalité sluncem a Hormuz není volný?