Tady u nas nosim cernou ksiltovku s bilim napisem TRUMP a nikdo nic nerekne

Tady u nas nosim cernou ksiltovku s bilim napisem TRUMP a nikdo nic nerekne

1. máj jako mezinárodně uznávaný
Svátek práce je vaše zásluha ale
svalujete to na rusáka či komouše.
Ve 20. století se 1. květen stal svátkem komunistů. To, ze tam v tento den mate pruvody dodnes, znamena ze jste komunizmus po sametu dostatecne nevymitili.
Bejt tebou tak bych o komunizmu sklapnul jelikož je dílem vašich nynánků
kterým se klaníte
a co vám dnes vládnou a tahají za
špagátky.

Bramboráku-bonzáku v Americe nevznikl jelikož byl vyhlášen druhou
Internacionálou v PAŘÍŽI r. 1889 jako upomínka na Heymarketský masakr v
Chicagu.
....a třeba to nabonzuj! 