Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234460

Zobrazit vše


| Předmět: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 15:28:55 | #234460

https://armadnizpravodaj.cz/komentare/ukrajinci-zachranili-americkou-armadu-na-blizkem-vychode/
Amerika najednou neměla v rukou karty, když se pustila do něčeho, proti čemu neuměla bojovat.



| Předmět: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 16:03:12 | #234461 (1)

snad ten článek foltýn dobře zkontroloval, než to pustila armáda do oběhu. jestli teda měl čas a neprováděl někde něco s tou pirátkou *2* *23266*



| Předmět: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 19:46:02 | #234477 (1)

Tohle je spis hanba pro vas. Ukrajina neni clenem NATO.



| Předmět: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 20:00:46 | #234481 (2)

neškemrej. do íránu nejdem. to ti nestačí, že jste rozesrali celej svět?
https://www.facebook.com/reel/2492881601132362



| Předmět: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 20:14:09 | #234484 (2)

Vy jste potřebovali pomoc, ne my. Vy jste se pustili do souboje s nedostatečnými prostředky, ne my. Navíc po tom, co jste Ukrajinu ponižovali, se najednou ukázalo, že jí nutně potřebujete. Nás Ukrajina nezahanbila, zahanbila vás.



| Předmět: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 22:48:29 | #234489 (3)

Ať už jsme nejakou pomoc potřebovali, nebo ne, co je podstatné, je to, že od vas se nam žádne nedostalo, coz to bude mít závažnější a dlouhodobější důsledky než současná ropna krize.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
02.05.26 23:20:48 | #234491 (4)

Nestraš a nevyhrožuj studenoválečnej zamrzlíku, už nejste v tý pozici jako v devadesátkách když jste si porcovali rusáka a předávali všechnu výrobu číňanovi páč hamižnost byla důležitější než myslet dopředu! *7487* *7487* *7487*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci…
03.05.26 00:19:50 | #234501 (5)

"Hamizdnost"? Jako vlastnost kapitalismu.
Byznis ktery nerost upada. Nic nestoji nas miste.

A ani neprekvapuje ze bohaty radej dal kradou nez ze by rozdavali!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
03.05.26 00:56:42 | #234505 (4)

Dostalo se vám jí od Ukrajiny, nad kterou jste dělali ramena, jakej je to looser. Dostali jste dobře za vyučenou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
03.05.26 11:01:18 | #234523 (4)

To byl a je osobní boj Trumpa. Nikoho se předem neptal. Opravdu je pro tebe tak těžké to pochopit?



| Předmět: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 21:42:57 | #234486 (2)

Ukrajinu jste rozjebali VY!!!! Pamatuješ na Nudlovku??..."Fuck the EU"......a dosazení tamní vlády....nikdo v ní nebyl etnickej ukrajinec, všechno vaše loutky! *4511* *4511* *23266*