Vy jste potřebovali pomoc, ne my. Vy jste se pustili do souboje s nedostatečnými prostředky, ne my. Navíc po tom, co jste Ukrajinu ponižovali, se najednou ukázalo, že jí nutně potřebujete. Nás Ukrajina nezahanbila, zahanbila vás.
Vy jste potřebovali pomoc, ne my. Vy jste se pustili do souboje s nedostatečnými prostředky, ne my. Navíc po tom, co jste Ukrajinu ponižovali, se najednou ukázalo, že jí nutně potřebujete. Nás Ukrajina nezahanbila, zahanbila vás.
Ať už jsme nejakou pomoc potřebovali, nebo ne, co je podstatné, je to, že od vas se nam žádne nedostalo, coz to bude mít závažnější a dlouhodobější důsledky než současná ropna krize.
Nestraš a nevyhrožuj studenoválečnej zamrzlíku, už nejste v tý pozici
jako v devadesátkách když jste si porcovali rusáka a předávali všechnu
výrobu číňanovi páč hamižnost byla důležitější než myslet dopředu!

"Hamizdnost"? Jako vlastnost kapitalismu.
Byznis ktery nerost upada. Nic nestoji nas miste.
A ani neprekvapuje ze bohaty radej dal kradou nez ze by rozdavali!
Dostalo se vám jí od Ukrajiny, nad kterou jste dělali ramena, jakej je to looser. Dostali jste dobře za vyučenou.
To byl a je osobní boj Trumpa. Nikoho se předem neptal. Opravdu je pro tebe tak těžké to pochopit?