Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234592

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
03.05.26 21:51:13 | #234592
Reakce na příspěvek #234590

Nicmene postavil Evropu ekonomicky na nohy. Charita to nebyla z toho hlediska ze Amerika ho využila k zabránění dalšímu šíření komunismu. Zacatkem sedesatych let západní Německo bylo znovu ekonomickou velmocí, zatímco východní Evropa se stále vykopavala z trosek.



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:54:31 | #234594 (1)

To je sice faktem nicméně to jsem napsal platí, že tomu na východě tak bylo si jdi stěžovat vaší branži obloučků *35063* *2* *2* *2* kteří do Evropy introdukovali komunizmus! *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:03:30 | #234599 (2)

Stalin a jeho vazalové a ti, kteří dnes teskněj po nékdejším vlivu Sovětského svazu, nebyli a nejsou žádní obloučci.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:08:27 | #234600 (3)

Všichni zakladatelé z 22 členné sovětské vlády SSSR kromě Stalina a komisaře pro zemedělství arménce Protina byly OBLOUČCI!!! to si zapiš jednou pro vždy!!!!! *35063* *35063* *35063* *35063* *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:14:07 | #234604 (4)

Jelikoz tahle diskuse se tak znacne odvraci od tématu toho článku nahore, odmitam ji dal rozvadet.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:16:03 | #234605 (5)

Jak se začně bendovat the arc tak vždycky zbaběle utečeš, vaše předposranost před pokrytcem a obloučky je už legendární!!! *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:11:48 | #234622 (5)

kujone... došly Vám argumenty... konečně jste to pochopil...!!! *18814* Ty americké nesmysly vykládejte svým nevzdělaným a nevzdělatelným spoluovčanům v USA...!!! *33441*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:12:15 | #234602 (3)

Stalin byl největší vrah hned po Hitlerovi...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:18:33 | #234624 (4)

V Břeclavi bylo včera horko, co...??? *16920*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.26 08:08:44 | #234621 (1)

kujone... je všeobecně známá skutečnost, že nacisté a fašisté v celém světě, si vzájemně pomáhají...!!! *33441*