Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234625

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
04.05.26 08:20:18 | #234625
Reakce na příspěvek #234576

Einsteine... opět si pletete pojmy... páč nejde o vděčnost... *4511* nýbrž o nebetyčnou hloupost ovčanů Plzně...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.26 10:47:14 | #234627 (1)

á další nasranej a poníženej komunista si přišel vylít svůj věčný vztek. *34029*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:09:20 | #234632 (2)
Klídek Sčote, tohle by tě mělo uklidnit a můžeš si i strčit hlavičku do americký prdele jak většina ódéesáků. *4585* *4585* *2* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:48:01 | #234641 (3)

Uklidnění potřebuješ ty, proto sem dáváš takovýhle primitivnosti (na který se nikdo nekouká).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 15:52:31 | #234678 (4)

Einsteine... podle čeho může nikdo jako Vy, posoudit zda-li je to primitivní, když se na to nekouká...??? *18814* Vy jste opravdu spadl na tu hlavičku... ale ne až z kočárku, nýbrž přímo při vylíhnutí...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 18:51:57 | #234683 (5)

To poznám už podle úvodního obrázku, že je to projev primitivismu. Stejně jako tvoje průpovídky. Vyzrálý člověk se nechová dětinsky, tak jak to tu předvádíte vy soudruzi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:47:58 | #234640 (2)

Einsteine... vypadá to na to, že jedinej komunista a k temu nasranej, páč si neví rady se svým podělaným životem, jste zde Vy...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:51:51 | #234643 (3)

Ty jsi nasranej na věčné časy, když jsi nucen takhle fantazírovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:22:15 | #234651 (4)

Einsteine... na příspěvcích takových zoufalců jako jsyte Vy, se akorát dobře pobavím... *33027* toť vše...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 13:26:03 | #234656 (5)

jo to je vidět, jak se bavíš, když se tu vyzpovídáváš ze svých mindráků. *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 19:22:12 | #234688 (6)

jak víš, že má mindráky, soudruh. mohl byste mi to zopakovat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 20:11:20 | #234700 (7)

Protože široce užívá obranné mechanismy (a dost primitivní, nutno dodat).



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:53:09 | #234644 (2)

co furt máš s tou nasraností a podobnýma debilitama? nevypadl si jako zdechovský nebo vondra mámě jako malej z kočárku přímo na hlavičku s tím, že to ponese trvalý následky? bych se snad i vsadil, že jo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:56:47 | #234647 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 14:03:57 | #234669 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 14:11:43 | #234671 (5)