Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234872

Zobrazit vše


| Předmět: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 09:59:54 | #234872

Od 10 hodin začíná v Plzni u památníku Díky Ameriko hlavní vzpomínkový akt, u kterého budou přítomni i dva dosud žijící veteráni, členové vlády, a velvyslanci zemí USA a Belgie. Přímý přenos bude opět zde:
https://www.slavnostisvobody.cz/



| Předmět: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:03:33 | #234878 (1)
| Předmět: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:06:01 | #234881 (1)

Einsteine... teátr pro ovčany...!!! *16920*




| Předmět: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:11:20 | #234885 (2)

jasně že to komunisty sere. *27179* Teátry byli vaše prvomájový průvody, soudruhu. Ideologické šaškování.



| Předmět: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:19:08 | #234888 (3)

Einsteine... tož to nevím, zda-li Vás, komunistu, to sere... ale mě ti pošahaní šašci, neználci historie, docela pobaví... *16920* zvlášť, když pod rouškou tmy, tu svou nepojízdnou, armádní techniku, tlačí parta komiků domů... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:24:19 | #234891 (4)

sere to tebe, soudruhu, jak je vidět. Proto proti tomu brbláš, ačkoli k tomu není objektivní důvod. O neználcích historie, vás komunistů, zpívá třeba Vyčítal:



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Oslavy osvobození…
06.05.26 13:10:35 | #234898 (5)

Mimochodem v devadesátých letech se tahle písnička stala Plzeňskou hymnou. Hrávali jí při různých oslavách nebo v amplionech vždy na konci nějakého obecního sdělení (a někdy i o víkendech jen tak).



| Předmět: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:08:28 | #234882 (1)

Dekujeme za uctu k USA *6914* *5170*



| Předmět: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:19:44 | #234889 (2)

Plzeňané a vůbec Západočeši svůj vděk s radostí vyjádří.



| Předmět: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:21:50 | #234890 (3)

kdyby jen to... ještě radši vylížou Američanům, za žvýkačku, jejich (_|_) *16920* nechte si chutnat... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 12:25:55 | #234893 (4)

my nejsme komunisti, co vylízali všechny ruské... Seš hanba národa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Oslavy osvobození…
06.05.26 12:37:19 | #234894 (5)

Einsteine... koukám, jako správný komunista, typu agenta Pávka, stíháte lízat všem... *16920* věřím, že se již zítra přesunete do Brna... abyste byl první u pochoutky... (_|_) vašeho führera, Posselta... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oslavy…
06.05.26 13:01:57 | #234896 (6)

tvoje nasranost mi hřeje u srdce. Zalkni se jí. *34029*



| Předmět: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 13:20:18 | #234900 (2)

Za co děkuješ ty, Václave? Ty jsi se narodil až po válce a to v Praze, ne v USA.
Pochopil bych poděkování od lidí, kteří to prožili, nebo od potomků těch, co to prožili z USA, ale nechápu, proč děkuješ zrovna ty.



| Předmět: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
07.05.26 02:54:11 | #234950 (2)

To je podekovani tem slusnym Americanum kteri chranili a chrani demokracii. jak sam vis, ty mezi ne nepatris ... vole. *34019* *7487*
*24664*



| Předmět: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
07.05.26 07:53:27 | #234953 (3)


Co to plácáš za nesmysly o chránění demokracie.??? *3447* Každej jeden z poválečnejch US prezidentů kdyby byl souzen tak jak jste soudili Němce v Norimberku by dostal nejmíˇn doživotí ale spíš provaz za všechny ty agresivní války které rozpoutal za jeho volební období ve jménu "demogracie a svobody" *3447* *3447* *2*




| Předmět: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 13:16:47 | #234899 (1)

Tak je určitě fajn, že se to v Plzni každý rok odehrává, jenom za mne by ten památník mohl být hezčí. Je to určitě věc vkusu každého jedince, ale za mne fakt mohl být o mnoho hezčí, než to, jak vypadá.



| Předmět: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
06.05.26 13:33:13 | #234901 (2)

Jo šlo by to udělat hezčejš.