Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235168

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 22:46:03 | #235168
Reakce na příspěvek #235166

Protoze moje zdroje maj pravdu. A CNN lze.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 22:55:17 | #235170 (1)

CNN lhalo, lže a lhát bude stejně jako ty tvoje zdroje. je na každým kdo si tuplovaně ověří pravdu a poslechne si co říkají a je jedno z jakého zdroje to je. Zrovna to co říká Amanpour je pravda a ví to celá planeta, kterej je Trump pro smích a vůbec neví která bije a vůbec netuší co by měl dělat a slepě jenom poslouchá ty pitomce jako Bibi, Hexet nebo Rubio. Ale to je na jednu stranu dobře, páč si kope vlastní hrob, špatně pro vás zamrzlý šovinisty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 23:05:26 | #235172 (2)

"Ale to je na jednu stranu dobře, páč si kope vlastní hrob"

Bud si jist, že Trump se za celý svůj rušný život ještě tak dobře nebavil. *18358*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 23:11:03 | #235173 (3)
To je dost smutný, páč to není role prezidenta...­..hlavně když ani netuší v jakým stavu je země který má vládnout. *3447* *3440*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 23:38:43 | #235175 (4)

Zeme je v takovem stavu v kterem Trump chce aby byla a jestli to nekomu vyhovuje, nebo ne, zavisi na jeho uhlu pohledu. To kolika Americanum je jeho zahranicni a domaci politika prijatelna, se ukaze v pristich dvou volbach. A co si ty o tom vysledku budes myslet ty, je zcela bezvyznamné, protoze jsi prchnul zpatky do Ceska misto toho aby ses stal americkym volicem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 06:19:40 | #235182 (3)

Jeste jsem ho nevide chechtat ... jako od srdce. On se jen sklebi ... mozna se chechtat nemuze protoze krome tech "ostruhach" v nektere noze (nevi v ktere), srdce taky nema *7127*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 23:21:13 | #235174 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 15:22:44 | #235333 (1)

Kdo má pravdu? Například breitbart, který je zařazen mezi dezinfomační zdroje?
Tak tam pravdu za mne opravdu nemá cenu jakkoli hledat. *8158* *18795*