Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235291

Zobrazit vše


| Předmět:
09.05.26 23:52:42 | #235291

>

beammeup Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
09.05.2026 20:50 | #235250 (2)
Seznam demokratů ucházejicich se o Bíly dům v roce 2028:

Presidential candidates, 2028
https://ballotpedia.org/Presidential_candidates,_2028
Ballotpedia: The Encyclopedia of American Politics

srandomat: Pověz mi radši, který z těhle bezvýznamných tlučhub má šanci proti tomuhle tandemu:

tluchuby

Tak ja se nechci plest do vasich zalezitosti o tlučhubach. To si mustite vybrat sami. Ja jen vim, ze oba jsou krivaci a jsou ochotni libat Trumpa *1026* jak dlouho bude chtit presto, ze Little Marco i "Never Trump" Vance Trumpa kdysi odmitli. Ted Trumpovi zerou z ruky.

Mate tam kadry ... vybirejte ... ale vam jde jen o to umi-li se podepsat, ze? Tak to snad oba zvladnou *7127* *24664*



| Předmět: RE:
10.05.26 00:14:30 | #235295 (1)
| Předmět: RE: RE:
10.05.26 01:08:09 | #235296 (2)

srandomat: Ty jako poznáváš některá jména v tom seznamu? Kromě toho termed-out kalifornského tlučhuby a Bidenovy trapne spolukandidátky? Myslíš si, že ta opět hodi klobout to rinku? To by bylo to nejlepší, co by se republikánům mohlo stát. *18358*



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 01:21:07 | #235297 (3)

Ale nezapomenme na toho vaseho černého koně, respektive na tuhle konskou drzku:


.
https://www.newsweek.com/poll-democrats-top-picks-2028-presidential-race-11522664

Ta by vam ale taky moc mepomohla.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 04:22:39 | #235302 (4)

Nemuzes zapomenout? Nedivim se. Maga maji jen jeden cil *1026* *2* *2* *2* *2* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 04:07:44 | #235299 (3)

Ja jsem to ani necetl. To je preci idiotstina vybirat 2 roky pre volbama. Nemyslis? Ja vim, nemyslis ... *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 04:09:27 | #235300 (4)