Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235307

Zobrazit vše


| Předmět:
10.05.26 10:58:39 | #235307

**Cla jsou pro USA přínosem

„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**



| Předmět: RE:
10.05.26 16:02:42 | #235334 (1)

**Cla jsou pro USA přínosem

Proto Trump musi vratit penize co vybral jako dane. Ale jen firmam, ty a ja dostaneme zpatky *573*, nase prachy pujdou do tveho Dear Leder tanecniho salu ktery stal na miste "East Wing" ktery Trump alibil, ze se ho nedotkne, mel byt placeny super bohatyma kamaradama a ted nas šatcuje a chce aby my, ty a ja, mu to zaplatili/darovali a on si na to jen prisroubuje jeho jmeno. Jaky idiot jeden musi byt aby veril Trumpovi i jen pozdrav? *16449* Ty si to asi muzes dovololit platit a platit, ty jsi bohaty, muzes si dovolit se jit nacpat do Golden Corral, ale kazdy ne. Ti bohati taky nechteji platit. Mozna ti kamaradi na nej kalej a nebo si mysli, ze "the American people" jsou blbci a tu srandu mu musi zaplatit. Mozna, ze zadne kamarady nema, ma okolo sebe jen vystraseny prdellibky *1026* kteri umi jen kyvat hlavou ... ty bobbing head dolls.

„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**

Unemployment Data Summary (U.S. Bureau of Labor Statistics)
December 2024: 4.1% (President Biden)
April/May 2026: 4.3% (Dear Leader vylepsil nezamestnanost)

Ty mas jasne sve informace z "Alternate Fact" source. Neni divu. *34019* *7487* *24664*



| Předmět: RE: RE:
10.05.26 20:32:56 | #235349 (2)

Ty ses dnes ale rozjel. *18358*

BTW, do Golden Corral se muze jit nacpat kazdy americky duchodce. Paklize jsi to tak vskutku myslel.



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 23:10:41 | #235364 (3)

Jo, to jsem taky slysel. Ty to tam znas? No jasne ... beznsin je drahej, tak se musi setrit *16941* *24664* Andrejka tam chodi jen o vikendach. tak tu o tom psal jak pojede autem a tesi se na to vsechno zradlo co tam maji a muzes toho sezrat kolik chces. Takovyho jako je on jsem videl pred par dny ve Wagmans jak se tam cpal ukradenym jidlem ... ze neuhadnes jake byl pleti? *27179* *24664*