Ty ses dnes ale rozjel. 
BTW, do Golden Corral se muze jit nacpat kazdy americky duchodce. Paklize jsi to tak vskutku myslel.
Ty ses dnes ale rozjel. 
BTW, do Golden Corral se muze jit nacpat kazdy americky duchodce. Paklize jsi to tak vskutku myslel.
Jo, to jsem taky slysel. Ty to tam znas? No jasne ... beznsin je drahej, tak
se musi setrit
Andrejka tam chodi jen o vikendach.
tak tu o tom psal jak pojede autem a tesi se na to vsechno zradlo co tam maji a
muzes toho sezrat kolik chces. Takovyho jako je on jsem videl pred par dny ve
Wagmans jak se tam cpal ukradenym jidlem ... ze neuhadnes jake byl
pleti?
