Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235372

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 23:55:27 | #235372
Reakce na příspěvek #235365

To si nezaslouzi odpoved, ale tedy na rychlo ...
Trapny ... ty si najdes debila ktery tohle psal pred vic jak sedesati lety a jestli spravne rozumim, tak ho predkladas jako dukaz Zionizmu ... a kazdy Zid je pro tebe nebezpecny zionista.

Ty jsi na druhe strane spektra lasky vuci Zidum, rad je nenavidis a hledas na netu jen to nejhorsi na Zidy (a nejen na ne). Nepripustis si, ze mezi Zidy kteri ho miluji a veri mu je cele spektrum Zidu kteri to vidi jinak az i ti kteri ho nenavidi. Proc si neprectes neco o nich? Ale vim, ze kdo chce nenavidet, tak si vsdycky neco najde a je mu v nenavisti dobře, podobne jako MAGAum.
*24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 00:00:28 | #235374 (1)

Já pouze zveřejňuji dohledatelná fakta a ty se trapně snažíš je popřít, to je celé, nic a žádný protiargument kromě pění žalmů jsem od tebe nikdy neslyšel. *4511* *2* Až něco budeš mít tak se přihlaš! *4585* *6552*