Easy-livin Uživatel je online | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 00:00:28 | #235374 (8)
Já pouze zveřejňuji dohledatelná fakta a ty se trapně snažíš je popřít, to je celé, nic a žádný protiargument kromě pění žalmů jsem od tebe nikdy neslyšel.![]()
Až něco budeš mít tak se přihlaš!
![]()
Tak jsi kratkozrakej a nebo si jen vybiras

beammeup Uživatel je online | Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 22:04:59 | #235357 (3)
srandomat: Přál bych si být moucha na zdi, abych mohl naslouchat těm rozhovorům mezi tvými kamarady. Myslíš, že bych se dozvěděl něco nového?
Urcite ano, pokud by jsi tomu rozumel. 

Až
něco budeš mít tak se přihlaš!

