Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235642

Zobrazit vše


| Předmět: Trumpak f cine...
13.05.26 22:43:48 | #235642

Co si o oprvavduy mysli o trumpakovii cinska vlada jasne vyjadrili tim ze nanej nikdo na letisti necekaql.
Zadne rudej koberec! *14967*
Mno, trumpakouf US. embasabior v cime priklusaL!

pindy votom ze US.je dnes repekovana zem? *14967*
mno, mozna ze KGB putin by mu ten rudej tebich natahnul
trumpak je putinuv poskok.kterymu trumpak dluzi za zvoleni.

UNION 4 EVER *14967* *14967* *14967*



| Předmět: RE: Trumpak f cine...
13.05.26 22:52:59 | #235643 (1)
*3652* *3652* *3652* Není to jenom o Trumpovi jak se ty a Sračkomat, Texlopátka nebo Spok snaží ve své americké zabedněnosti nakecat je to o vás AMERIČANECH a nezáleží na tom jestli jste trumpovci nebo antitrumpovci, vím, že je to těžké spolknout ale tak to je a bude ještě horš *4585* *4585* *23266* í!


| Předmět: RE: Trumpak f cine...
14.05.26 01:45:46 | #235646 (1)
| Předmět: RE: RE: Trumpak f cine...
14.05.26 01:55:25 | #235647 (2)

easy-livin: Dvě různé interpretace.




| Předmět: RE: RE: RE: Trumpak f cine...
14.05.26 02:23:09 | #235648 (3)

Zcela odlisne interpretace *18358*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Trumpak f cine...
14.05.26 21:57:05 | #235708 (4)
Taky ti nezaškodí ani tvojemu čtyřlístku si poslechnout kdo vám ve skutečnosti vládne a kdo vás nakonec stáhne do propasti a zkázy dějin a kdo je největším nebezpečím pro světový mír a Irán to kámo není. *4511* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: Trumpak f cine...
14.05.26 21:46:39 | #235706 (3)

Jeden z největších medomazacích kydů určeným útěše ovčína právě pro váš čtyřlístek Spoku. Proč si raději nepolslechneš jak to ve skutečnosti je a kdo přišel s prosíkem a kdo je v hajzlu. To s Nvidou se mi moc líbilo, před pár lety měla v Číně 90% trhu a po celní Trupetiádě má teď NULU!!! Je to těžké si to přiznat ale kám jste v prdeli!!!.... *5176* *4585* *2* *2* *2*