Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #236486

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: ....
04.06.26 19:07:48 | #236486
Reakce na příspěvek #236481

"Vedle mediálních osobností a voličů se vůči prezidentovi vymezují i spojenci v Kongresu. Čtveřice konzervativních kongresmanů dokonce podpořila rezoluci za ukončení války v Íránu."

Ty čtyři individua nikdy nebyli soucast Trumpova hnuti. A na rostoucí životní náklady si stezujou predevsim Demokrati.

Nicmene:

"Jedná se sice jen o symbolický krok, protože k uzákonění je potřeba dvoutřetinová většina v Senátu".

Republikansti "potizisti" v Senatu jiz nekolikrat hlasovali proti legislativnimu omezení Trumpovy válečne pravomoci.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: ....
před 12 hodinami | #236526 (1)

No a co je mi po tom? Já i doufám, že v Republikánské straně nejsou dnes už jen MAGA dementi, ale že tam zbylo ještě pár lidí se zdravým rozumem.