Demokraty rozdeluje mnoho dalších zalezitosti. Jejich stranu rozvracej bolševici.
Demokraty rozdeluje mnoho dalších zalezitosti. Jejich stranu rozvracej bolševici.
Všechny a celou Ameriku rozvrací IPACáž už celá
desetiletí!! Můžeš mi říct proč
není registrovaná ve FARA??
Ty zase opakujes neco o cem vis
jako s tema volbama a “picture ID”.
Co ti Dear Leader nalil do hlavy, aby jsi si predstavil pod tou karikaturou co
on chce?
O co tam jde a jak to ve skutecnosti
zapada do americke (nebo jine) spolecnosti a kultury … atd?
Kdyz jsme u tech voleb a ty jsi se zbabele nevyjadril k memu vysvetleni, tak ti doufam doslo, ze jsi psal primitivni nesmysly, ze? Neprecetl jsi si o tom nic, nerozumis tomu a tak zvatlas trumpovi bludy. Kdyby jsi byl opravdu studovanej a s dobrymy vysledky, tak by jsi tak trapne nejednal.