
Ty jseš taky jeden z těch historickejch hotentotů, co si myslí, že to co
není ve wikince neexistuje, že? Řekl, že kdyby měl tu moc tak by raději
bral divizi antisemitů než divizi bojovníků, že pro Izrael udělají více
služby než ti druzí. Chce to číst knížky a ne vyeditovanou sionistickou
propagandu. Proč si myslíš, že tahle slepice si tam namalovala
hakenkrajc??
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

