To samé platí pro tzv. antisemitizmus......jakákoliv kritika židů či
Izraele! 
Je jím tvoje každodenní vyhrožování banem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jsem nikdy nenapsal, zase si vymýšlíš!!! Když to není každý den
tak je to obden.....zkrátka furt vyhrožuješ. Nic antisemitskýho jsem nikdy
nenapsal, to pouze ty to za antisemitské považuješ jelikož jsi proizraelsky
a židofilně zaujatý místo abys byl jako správce objektivní. Věříš
všemu co Izraelská hasbara napíše bez jakýhkoliv důkazů stejně jak to
publikuje kyjevská chunta, že to napíšou neznamená, že je to fakt. Jak to
bylo s těmi sťatými žíďaty???....všechno hoax od pofiderní neziskovky
ktere opakoval jak Biden tak Blinken!!!
!!
Tvoje vlastní slova: "Je jím tvoje každodenní vyhrožování banem". Já to s tebou dokola řešit nebudu. Dal jsem varování a pak už bude rovnou ban. Nemám důvod tady na 20. stránkách řešit tvůj nesnášenlivý postoj k židům