Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #29126

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Pro buliky co obdivuji a…
09.06.21 17:11:05 | #29126
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pro buliky co obdivuji…
09.06.21 18:24:32 | #29135 (2)

Zahada je proc se touto otazkou nyni Biden zabyva, s ohledem na to jak tuhle možnost (laboratorni puvod covidu) Demokrati cely minuly rok tak neochvějně zapirali.



| Předmět: RE: RE: RE: Pro buliky co obdivuji a…
10.06.21 04:01:56 | #29152 (1)

Problem with capitalism is that capitalists eventually take everyone's money ... i tvoje debile. Remember the Anti Trust Law? Vygoogluj si proc to Demokrati uzakonili. Kapitaliste/Re­publikancy to zrusili a rozdil ve jmeni mezi chudymi a bohatymi se neumerne rozrostl.