Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #30427

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tak
23.06.21 23:04:24 | #30427
Reakce na příspěvek #30406

Myslis tu moc co se Republikani snazi podvodne udrzet? Moscow Mitch naucil Demokraty jak

Example Republikanske/McCon­nell politiky.
Obinuje ANTIFA, BLM a jine organizzace, ze prestrojeni za MAGAturds napadli 6. ledna the Capitol.
Kdyz veri v takove obvineni, pak by mel chtit aby January 6th commission cely pripad vysetrila, potvrdila a obhajila MAGAturds od utoku. Kdyz ale celou doby lhal a vedel, ze to byli MAGAturds, vcetne nekolika zastupcu Republikanu v Capitol, tak samozrejme bipartisan commission nechtel a blokoval ji - protoze tu moc ma. Kdyz Republikani se nechteji podilet na vysetrovani okolnosti 6. ledna, tal mluvci Pelosi nezbyva nic jineho nez sestavit a House select Committee v ktere budou zastoupeni jen Demokrate. Tento tyden ohlasi kdy committee sestavi.

ty nedotknutelna moznosti *2* *2* *2* *18394*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tak
23.06.21 23:24:11 | #30430 (1)

Je jasny že Demokrati tou asociaci Republikánů s teroristy usilují o marginalizaci celé opozicni strany, proto aby se od nynějška uz nemuseli obávat žádné politicke alternativy ve volbách. Zrovna jak to delali v Cesku komunisti. Sazej evidentne na omezenost verejnosti, jakou tu prokazujete vy tri.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tak
24.06.21 03:02:07 | #30444 (2)

To ti rekl Breitbart? Napis mu, ze je blbej. Republikani se “marginalize” sami svym chovanim. Demokrate jen informuji narod o zradcich MAGAturds. Vis?

Na Demokraty uz omezenci nezbyli, ty posbiral Dear Leader. *18394*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tak
24.06.21 04:01:26 | #30454 (3)

To mi nerekl Breitbart, tak to vidi kazdy American ktery ma hlavu spravne nasazenou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tak
24.06.21 06:08:19 | #30463 (4)

Porad mi, jak mohu rozdelit/vyloucit teroristy od MAGAturds? Jestli to neni jasny, tak proc Republikani blokuji vysetrovani 6. ledna, Einsteine? Mas absolutne pravdu, jestli se vysetri/zjisti, ze Republikani tem teroristum 6. Ledna pomahali, tak se Demokreate nemusi obavat dlouha leta, ze by je Republikani (rasiste, podvodnici a zlodeji), mohli ohrozovat. *18394*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tak
24.06.21 04:02:03 | #30455 (3)