Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #32582

Zobrazit vše


| Předmět:
18.07.21 06:25:23 | #32582

YukonJack Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: před 9 hodinami | #32543
Reakce na příspěvek #32439
Jses na manualni praci pysny? Tu provadi vetsinou jen lide s nedostatecnym vzdelanim, coz ti pasuje moc dobre.

Alaska rozesmiva



| Předmět: RE:
18.07.21 06:26:52 | #32584 (1)

na co je ti proboha dostatecne vzdelani, kdyz jsi debil, cely zivot prisaty k cecku armady a denne odirajici danove poplatniky, hanbou bych se propad



| Předmět: RE: RE:
18.07.21 06:42:10 | #32586 (2)

A nebyl jsi ty v Cesku pošťák?



| Předmět: RE: RE: RE:
18.07.21 06:46:36 | #32587 (3)

jo 2 roky,vedouci posty, co to ma s tim spolecnyho?, od roku 1989 jsem na volny noze, drobny zivnostnik, starajici se sam o sebe a svoji rodinu




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 06:59:43 | #32589 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:10:09 | #32591 (5)

2 roky, mel jsem tam malo prostoru pro rozlet a seberealizaci



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:11:03 | #32592 (5)

a ty jak dlouho statnim zamestnancem???



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:14:18 | #32593 (6)

taky celej zivot jako Al;aska???



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:25:49 | #32596 (6)

Jak dlouho jsi byl ty postakem?

*18358*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:31:21 | #32598 (7)

2 roky vedoucim posty Horni Sucha, ty neunis cist??? pein tvoji inteligenci a vzdelani je to prekvapive, to Buddy cet pozorneji



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 07:41:54 | #32601 (8)

K vedoucim pozicim ve verejnem sektoru se obvykle musej lidi nejakym zpusobem dopracovat. Jak dlouho to trvalo tobe?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 08:37:23 | #32602 (9)

4 roky studia na ekonomické škole s maturitou , připadám si jak na výslechu u STB



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 08:39:18 | #32603 (10)

Synku ty ses buď natvrdlej a nebo estebak, a nebo oboji



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.07.21 08:40:41 | #32604 (10)
| Předmět: RE:
18.07.21 20:30:54 | #32652 (1)

V HBPO v Mnichově Hradišti si o mě prej myslej, že mám vysokoškolskej titul. Přitom jsem jen obyčenej maturant a řidič. Možná to je způsobený tím, že umím vyslovit Székesfehérvár. :D