Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #37524

Zobrazit vše


| Předmět:
25.08.21 19:17:22 | #37524

Potom co se Bily dum a jeho podlézavé media vysmivaly obavám nekterych republikánů o bezpecnostnich opatrenich evakuacniho procesu v Afghanistanu, nyni přiznává, že na letišti v Kábulu neprobíhá žádná biometrická kontrola:

https://www.breitbart.com/politics/2021/08/25/nbc-afghans-american-passports-u-s/



| Předmět: RE:
25.08.21 19:35:21 | #37529 (1)

Demokrati zřejmě nerozlišujou mezi zoufalými Afgánci a teroristy.
Zajimá je jen koho ty lidi pak budou volit.



| Předmět: RE: RE:
25.08.21 19:43:22 | #37531 (2)

Proto pisou ze i pres proverovani pronikli do letadel a dokonce i do Evropy priznivci ci dokonce velitele Talibanu, jste oba desne dobry srandisti



| Předmět: RE: RE: RE:
25.08.21 20:20:02 | #37541 (3)

A vse ted spada na bedra Bidena, jo to bude rodeo *30039*



| Předmět: RE: RE:
25.08.21 22:02:36 | #37575 (2)

Byli teroriste ktere Dear Leader poslal 6. ledna na Capitol spravne vetted/provereni. Asi soudci je budou proverovat? *18394* Ja rozhodne souhlasim, ze Afganci by meli byt provereni a urcite budou.



| Předmět: RE:
25.08.21 22:08:34 | #37576 (1)

Aaaa ... BlejtFart zpravy! Meli by to vydavat jako "comic books". *18394*

MAGAturds v cele se S. Miller pred vic jak rokem zpomalili vyrizovani viz protoze zamerne chteli vsechny Afgance, kteri bojovali a pomahali USA a spojencum, nechat napospas Talibanskym popravcim. Proto nebyli dostatecne rychle vetted (proverovani) a nemohli byt vyvezeni driv s Afghanistanu driv. Ted MAGAturds svadi pomaly odchod na Bidena.
A former Pence aide says Trump and Miller tried to stymie Afghan refugee efforts.
https://www.nytimes.com/2021/08/21/world/asia/pence-troye-trump-miller-afghan-refugees.html
A homeland security adviser to former Vice President Mike Pence accused the Trump administration of distorting the truth about Afghan refugees, writing on Twitter that the former president and Stephen Miller, his top immigration adviser, sought to prevent the refugees from entering the United States.

Psal o tom BlejtFart? Alespon ze se o tom pise kdyz jsou ti (jak jim rikas?) news collectors-rechewers-constructors organization? *24664*