Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Informace

Název: Amerika, američané, americké zvyky
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: freekarol
Založeno: 21.11.2020 19:40
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 10537036x
Příspěvků:
220327

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #45678

Zobrazit vše


| Předmět: 4 Coustaka
03.10.21 00:14:53 | #45678

Nahodou jsem narazil na to ktery stat ma procentem nejvic lidi na food stamps, a nejake stani assistency.
Cti pozorne. Kalifornie NENI mezy prvnima 10ti. Ale Oregon jo.
A vjetinou to jsou "cervene" staty. Ga. i Tenn. jsou mezy nima,i Florida!
Vybirej opatrne.
Najednou vidim i ja, ze ten vyber neni moc dobrej.
Ono se muze zit domorodcum fsude dobre ale diskriminace je porad diskriminace i kdyz je to bilej na bileho!

Cim vetsi zalidnenejisi okolil tim vic ruznych prilezitosti ale horsi zivot, presto ze to snizuje diskriminaci.



| Předmět: RE: 4 Coustaka
03.10.21 00:21:43 | #45679 (1)

Jaka zas do prdele diskriminace?


 #45678 

| Předmět: RE: RE: 4 Coustaka
03.10.21 02:11:27 | #45684 (2)

Diskriminace od redneck existuje vesele dal.
Me stacilo zit rok v Newnan, Ga. To neni tak moc daleko z Alanty. na jih. Jsem do Atlanty dojizdel a moza prave kuli mistni diskriminaci.
A na sever ATL je to nekde jeste horsi. V mestecku kde "musis" vlastnit zbran abys tam mohl bydet, to neni vubec prdel. Jasne ze to nemuzou kontrolovat ale maji to tam "zabookovany"
Na vychod v Stone Mountain parku se od dycky poradalji KKK pochody. Ale maji tam dobrou nemeckou pekarnu. Ale uz jsem tam nebyl par let. Nejak jsem se tam vseho nabazil kdy jsem stavel na tu horu lanovku! Na pred Vanocni trh stoji zato tam za jet. Camping a zabavni park s pisecnou plazi je vic pro deti. Moc blisko abych tam jel taborit treba na vikend. A dost daleko v normalnim ATL kazdodenim trafiku napric prez cely ATL.
Ja LA to neni ale tady mecim pokazdy kdyz neprojedu na jedno svetlo
V NYC to bylo normal kazdej den z prace napric Manhattanem do New Jersey.


 #45679 

| Předmět: RE: 4 Coustaka
03.10.21 00:52:50 | #45681 (1)

Cti poradne. Dokonce sem ti to nasel v krajne levicovym tisku abys nerikal fake news https://news.yahoo.com/california-highest-poverty-level-states-030027521.html


 #45678 

| Předmět: RE: RE: 4 Coustaka
03.10.21 01:49:26 | #45683 (2)

Zreme poverty a food assist stamps neni to same. Asi to pocita kazdej pruskum jinak. Me neprekapiia Cali ze nebyla mezy prvnima 10 ti ale ze Ga. naopak mezy nima je! Nekde va 7 miste. A Florida na prvnim.


 #45681 

| Předmět: RE: RE: RE: 4 Coustaka
03.10.21 04:00:26 | #45689 (3)

Nasel jsem pro zajmavost jinou statitiku o US poverty a je hodne jina jak ta moje prvni, tak ta tvoje!
Oregon se o5 vni obevil ale o hodne vic statu ze severu. Ani jedna asi neni blisko pravde.

Kolik lidi neco pobira a kolik berou na hlavu? Aljaska zvitezila. Stat kde ti plateji jen zato ze tam zijes. Na hlavu utraci nejvic ale neni to moc lidi. NYC? To jsou sileny summy.
A DC neni vubec nikde uvedene.


 #45683