Nick Nolte: “Anyone familiar with my scribbling knows that I separate modern society into two categories: World Turners and The Useless”.
("Každý, kdo zná mé zapisky, ví že rozděluji moderní společnost do dvou kategorií: Ti ti kteri nesou svet na svych bedrech a ti Nepotřebni")
O protestujicich kamionacich blokujicich provoz na hranici:
Na rozdíl od “hnědých košil” BLM a Antify, oni riskují něco skutečného. Jsou to lide pracující, ne profesionální aktivisté, studenti a zločinci. Tito muži mají rodiny, hypotéky, coz je oříšek který musí každý měsíc rozlousknout. Ale pořád jsou na strazi, bez vypalování a rabování, které dnes definují moderní levici. Rizika jsou také reálná - drtive pokuty, vězení, ztrata license a konfiskace jejic vozidel, jelikoz fašistický stát na obou stanach hranic dychtípo násilí. Jejich kauza je vsak tou nejspravedlivější v dějinách lidstva: právo na to, aby nás stat nechal na pokoji.
Kdo je John Galt?
Teď už to je jasne.


