Zdejisi komancove buleji cha-cha.
Bude hur, Putinovy dochazej kopejky na podporu MAGA idotu.
Zdejisi komancove buleji cha-cha.
Bude hur, Putinovy dochazej kopejky na podporu MAGA idotu.
UNIE jim slapne na krky. Juu to bude slzicek az se prvdu ujme vedeni AOC
Ju to bude nadeleni vod deduska maroz 
Putin je dobrý hospodář (Hospodin).
Jasně patrné je to na vývoji hrubého domácího produktu na hlavu. Před rozpadem SSSR v roce 1991 činil 3490 dolarů. Po rozpadu čelilo Rusko bezprecedentní krizi a HDP na hlavu poklesl v roce 1999 na pouhých 1330 dolarů.
Po nástupu Vladimira Putina k moci se ekonomika konsolidovala a v roce 2004 HDP na hlavu poprvé překonal úroveň z dob SSSR, když dosáhl 4102 dolarů. V roce 2008 stoupl na 11 635 dolarů. V následujícím roce se propadl na 8562 dolarů, ale nelze určit, jaký dopad měla invaze do Gruzie ze srpna 2008 a jaký celosvětová hypoteční krize spojená s pádem banky Lehman Brothers.
V dalších letech ruská ekonomika prudce rostla a v roce 2013 činil HDP per capita 15 974 dolarů. Rusové se ve své historii nikdy neměli lépe. Anexe Krymu v roce 2014 a následná válka na Donbasu i sankce uvalené na Rusko ovšem srazily HDP na hlavu v roce 2015 na 9313 dolarů a o rok později na 8704 dolarů, tedy na úroveň za hypoteční krize. Zotavení v roce 2019 na 11 497 dolarů ale ukazovalo, že se Rusku nedaří dosáhnout úrovně z časů před anexí. Hodnota pak začala klesat kvůli pandemii. Rusko v době útoku skutečně nebylo v dobré kondici.
Putin je dobry hospodar? Ze supervelmoci (SSSR) ucinil benzinovou pumpu
sveta. Benzinovou pumpu s jadenymi zbranemi 
BTW, ta tvoje analyza nahore nebere v uvahu dve zakladni veci, inflaci (za poslednich 30 let) a dnesni nicotnou cenu rublu. Pro měďáky se dnes v Americe uz nikdo ani nevohejba.