Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.


| Předmět: V Atlante je ted pouhych 30C,.
před 42 minutami | #237308

Tennis na sfalalt-beton hristich vlete tady neni sranda, USTA a ALTA zapasy bezi cely rok.
3 hodinovy zapasy nejouneobvykler i v nizsix ch soutezich jak,o je "B" a "C" i "2.5".

V muzskych si to uz davno ani netroufnu ani jako nahradnik. Smisene ctyrhry jsou dobr zabava.
A nekdy ty zensky trochu setrtim. Ze zadu kurtu ne, ale u site.to triskam kadej vedle nez ponohy.

Muj servis neni moc dobrej a tak se me ledacos vrati *5726* Ani zensky u site neni radno podcenovat.
Vsichni jsou mladsi *14967* *14967* *14967*



| Předmět: RE: V Atlante je ted pouhych 30C,.
před 26 minutami | #237309 (1)

U tenisu v zapalu hry obcas zpomenu hydrovat
To se me v klimatizovane posilovne nikdy nstane! Za 90 minut snadno vypiju litr BCAA..
V saune a virivce mozna dali litr proteinaku.

V praci na stavbe hydrce byla problem ktery jen malo kdo videl.
Vetinou byla kdispozici ledova voda ale prawe pr'ze byla ledova nevypil si ji dost.
Kanoiste / kajakari dnes hodne casteji vidis s pitim v ruce a v lodi cely den.

Doma? Se me stane casteji ze nato zpomenu. Zalejvam rajsky a na svoj ihydrci nemyslim.
Prave ted nemam doma ani jednu flasku pifka..Laciny Cervene vino se sodovkou neni spatny ale
ani toho moc nedokazu vypit.
To je tak na inspiraci ke kytare. Hral jsem predchvlkou Baladu "Bonney and Clyde".
Zajmave ze jsme mely v oddile v NJ. Kluka Clyde co delal v Bance a jeho zena je Bonnie! *14967*



| Předmět:
před 4 hodinami | #237300
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #237304 (1)

Jeden způsob, jak se ochladit. Pomyslně. *18358*



| Předmět:
před 7 hodinami | #237291
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #237292 (1)

Četl jsem, že už se zas pečete.




| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #237293 (2)

Saracéni si tam akorát choděj vomakat bílý holky, *5176* proto je tam tak nabito. *2* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237295 (3)

Nepovidej.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tropicka-noc-pocasi-leto-vedro-klima-stupne-meteorologove.A260628_083235_domaci_ikro

Sobotní nové teplotní maximum Česka bylo překonáno, meteorologové už před 15. hodinou naměřili v Doksanech na Litoměřicku 41,1 stupně.



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #237294 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237296 (3)

Vy na takovy hicy nejste zvykli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237297 (4)

Včera rekord 40,9 st.
Dneska ještě nevím.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237298 (5)

Tak dneska Doksany u Litoměřic 41,1 st



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237299 (4)

Já jo, v tropech jsem pobyl hodně let. *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237305 (5)

*16941* Cos proved, ze jsi tam skoncil? *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237302 (4)

Kolik z vás by to bez klimatizace zvládlo?




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237303 (5)

My tohodle vsak mame vic nez jednou za rok.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #237306 (5)

Ja jsem hral USTA tenisovej zapas (doubles) podle oficielniho teplomeru na tribune tam bylo 120 F = 48.8 C. To me ale bylo jen okolo 40ti let. Protoze to byl rozhodujici meziklubovy zapas tak nas kamaradi tlacili aby jsme to dohrali a nosili nam led ktery jsem si daval pod cepici. Mel jsem pocatky heat stroke (úpal?). Ale stalo to za to ... vyhrali jsme *18394*. Kdyz jsem dojel domu (jen nekolik mili), tak ve sprse jsem dostal zimnici a nekontrolovane se dlouho silne cely klepal. Pak jsem to uz nikdy nezkousel. *18394* *24664*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #237307 (6)

I tak jsou následky toho úpalu znát dodnes! *5176* *4585*




| Předmět:
27.06.26 20:07:54 | #237271
Spanelsko slavi navstevu papeze Leo v Barcelone ... (5 mins). Jsem neverici, ale tohle je super. Dostal jsem to od kamarada ktery tam byl (tohle samozrejme neni jeho video). Nejlepe to shlednout na vetsim monitoru s dobryma reproduktorama.


| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #237301 (1)

A co te na tom jako nevericiho konkretne fascinuje?



| Předmět: Bu bu bu
27.06.26 02:34:17 | #237255

Bu bu bu socialismus je za dverma.
Musime honem zrusit autobusy!

UNIE? Leda kulovy,
Makej za to co ti sef z milosti da.

Zdravotni pojistni nepotrbujes!. Ani penzi!
Az zhrebnes najou se jiny. Hladsovejsi!

At zije kapitlismus *4714*