tohle je přesně případ takzvané "pomoci" od USA, který zde pořád
omílá dokola kujon... postavit v cizí zemi základnu, nad kterou nemá daná
země žádnou kontrolu...
nikdo neví co se tam děje...
jaké materiály, suroviny, zbraně, viry se tam naváží a uskladňují...
natož pak jaké osoby se tam pohybují... jako v tomto případě... kdy USA
navezou všechny Američany s nebezpečnou nákazou do karanténního
zařízení na cizím území a hotovo... hlavně, aby je nemusely mít doma...
v USA...!!!
Zmrdi američtí...!!! 
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-kensky-ministr-zdravotnictvi-naridil-zastavit-vystavbu-karantenniho-centra-usa-309170#dop_ab_variant=1695810&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=l3TA7rteU6d-202606231314&dop_id=309170&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varA






Stejnej slaboduchej jeliman jak ten Šiška


