Tennis na sfalalt-beton hristich vlete tady neni sranda, USTA a ALTA zapasy
bezi cely rok.
3 hodinovy zapasy nejouneobvykler i v nizsix ch soutezich jak,o je "B" a "C" i
"2.5".
V muzskych si to uz davno ani netroufnu ani jako nahradnik. Smisene ctyrhry
jsou dobr zabava.
A nekdy ty zensky trochu setrtim. Ze zadu kurtu ne, ale u site.to triskam kadej
vedle nez ponohy.
Muj servis neni moc dobrej a tak se me ledacos vrati
Ani zensky u site neni radno podcenovat.
Vsichni jsou mladsi



proto je tam tak nabito.

Cos proved, ze jsi tam skoncil? 
. Kdyz jsem dojel domu (jen nekolik mili),
tak ve sprse jsem dostal zimnici a nekontrolovane se dlouho silne cely klepal.
Pak jsem to uz nikdy nezkousel. 
