Saracéni si tam akorát choděj vomakat bílý holky,
proto je tam tak nabito.

Nepovidej.
Sobotní nové teplotní maximum Česka bylo překonáno, meteorologové už před 15. hodinou naměřili v Doksanech na Litoměřicku 41,1 stupně.
Ja jsem hral USTA tenisovej zapas (doubles) podle oficielniho teplomeru na
tribune tam bylo 120 F = 48.8 C. To me ale bylo jen okolo 40ti let. Protoze to
byl rozhodujici meziklubovy zapas tak nas kamaradi tlacili aby jsme to dohrali a
nosili nam led ktery jsem si daval pod cepici. Mel jsem pocatky heat stroke
(úpal?). Ale stalo to za to ... vyhrali jsme
. Kdyz jsem dojel domu (jen nekolik mili),
tak ve sprse jsem dostal zimnici a nekontrolovane se dlouho silne cely klepal.
Pak jsem to uz nikdy nezkousel.

Bu bu bu socialismus je za dverma.
Musime honem zrusit autobusy!
UNIE? Leda kulovy,
Makej za to co ti sef z milosti da.
Zdravotni pojistni nepotrbujes!. Ani penzi!
Az zhrebnes najou se jiny. Hladsovejsi!
At zije kapitlismus 