Ano, ono nestačí pořvávat ,že takto se k moci dostal Hitler, takto se k moci nějaký nový dostane zas . Protože jiná možnost jak se migrace zbavit ani neexistuje.... Všichni tihle pavlové,pekarové,rakušanové,lejnové,makroni, ani nevím jak se všichni jmenují,ti se budou smažit v pekle za to co provádějí.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

v podstatě již pod kotlem
hoří... a smažit se budou všichni její obyvatelé, pokud rozum nejpozději
do zítra nedostanou... a politiky typu Leyenové, Macarona, Scholze, Fialu,
Rakušana, Černochové a jim podobné lidské
, z rozhodovacích a mocenských pozic
nevyženou...!!! 