Není tomu tak Jehlane.
Češi měli bejt poněmčeni,
ne vyhlazeni, o vyhlazení židů není ani jedno slovo v dokumentech s Vannsee
konference, všude se říká pouze o odsunu......ti co by se nechtěli nechat
poněmčit tak pozavírání do lágrů a tvrdě makat pro Říši než by si to
rozmysleli. Faktem ale zůstává, že zákazem českého jazyka by vlastně
český národ zaniknul, něco co chtěli udělat ukronáckové na donbase.
Vygůgli si Heydrichův projev ve Sportovní hale. 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
