Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #100837

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
16.04.24 10:31:55 | #100837
Reakce na příspěvek #100835

Takže zas odjede jako zpráskaný pes domů ,



| Předmět: RE: RE:
16.04.24 10:33:03 | #100839 (1)

odkaz jako vždy není. možná bychom se dozvěděli, z jakého zdroje to je nebo min co přesně se stalo, a ne tvoji interpretaci, a pobavilo, rozesmálo by to? :-))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE:
16.04.24 10:43:10 | #100843 (2)

Si Ťin-pching přijal v Pekingu Scholze, který přijel do Číny na třídenní návštěvu.

Čínský vůdce na schůzce s německým kancléřem poznamenal, že pro rychlé vyřešení konfliktu na Ukrajině je třeba věnovat pozornost míru a stabilitě, nikoli prosazování vlastních zájmů.

Aby se navíc ukrajinská krize nevymkla kontrole, měly by všechny strany pracovat na co nejrychlejším obnovení míru, řekl Si Ťin-pching.

📣Si Ťin-pching na schůzce se Scholzem prohlásil, že Peking je pro mírovou konferenci uznanou Ruskem a Ukrajinou s férovou diskusí o všech návrzích.

Kyjev již dříve uvedl, že poslal Pekingu pozvánku na konferenci, která se bude konat v červnu ve Švýcarsku (bez Ruska), ale zatím nedostal odpověď.

Sledujte @neCT24 

A neboj se spožděním to v pozměněné (vítězné formě) pustí do světa i idnes a novinky, možná i ČT *30039*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.04.24 10:47:18 | #100846 (3)

Samozřejmě Čína jasně dala že bez ruska se ničeho nezúčastní a co melou vfeťáci v Kyjevě je vůbec nezajímá. Tak jako dalších cca 150 zemí světa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.04.24 11:06:54 | #100857 (3)

také jde o to, kdo ho přivítal....

úředník třetí třídy.... Na letišti.....
Ukázali mu, že je 5. kolo u vozu....

I Obamu při poslední návštěvě přijali bez poct a červených koberců....

A Zemena? Červené koberce, veškerá paráda, protože dělal pro globální elitu....
Podobně vítali Kissingera



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
16.04.24 11:12:05 | #100859 (4)

Ale jdi ty brepto, vůbec netušíš, kdo ho tam vítal, ale už zase podsouváš a zkoušíš manipulovat, to ti ale u mne ani nikoho normálního neprojde, ty tvoje fantaze .-))))
buď to dolož a nebo klidně mlč a nedělej ze sebe hlupáka :-)))))))

vždyť ani nevíme, proč tam nepřijel třeba přímo Si, jestli nemohl, třeba ani neměl. vy jste ze všeho taky hne dvystřelení z trenek, vy dezoláti :-)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
16.04.24 11:49:12 | #100876 (5)

Ti videa byla ukázána... Dokonce Obamovi nedali ani koberec. nic.. Na jeho tým zařvali
This is our country.



| Předmět: RE: RE:
16.04.24 10:45:40 | #100845 (1)

"Hlubší spolupráce Číny a Německa může světu přinést více stability a bezpečnosti, řekl dnes čínský prezident Si Ťin-pching na úvod setkání s německým kancléřem Olafem Scholzem v Pekingu. Scholz na síti X napsal, že chce s čínským prezidentem jednat o "spravedlivém míru" na Ukrajině. Mezitím vzbuzuje rozpaky způsob jeho přijetí v Pekingu."

dle videa přivítání asi normální, nevím, co kdo v dnešní době nutně čekal.

"„Žádáme proto všechny státy, aby neobcházely sankce a nedodávaly (Rusku) zbraně,“ zdůraznil Scholz. Uvedl přitom, že tento požadavek se vztahuje také na zboží, které lze využívat pro civilní i vojenské účely.

Peking, který je nyní nejvýznamnějším ruským spojencem, kritizuje protiruské sankce a odmítá ruskou invazi na Ukrajinu odsoudit. Zároveň těží z nižších cen za ropu a plyn, které už Rusko nemůže prodávat do Evropy v dřívějším rozsahu. Scholz dnes při projevu ke studentům v Šanghaji vyjádřil přesvědčení, že „hranice nesmějí být měněny silou“. „Neměli bychom se bát svých sousedů,“ uvedl."



| Předmět: RE: RE: RE:
16.04.24 10:48:24 | #100847 (2)

No dyť to píšu poslali ho do prdele...