Ty jseš fakt hovado. Jestli by byla jaderná válka,bude celej svět zamořený radiací na 1500 let. Je úplně jedno jestli Rusko vystřelí to a to a západ to a to. Na celej západ i včetně USA stačí tak 80 atomovek a celej západ je neobyvatelnej na stovky let,vše bude na stovky let zamořený radiací. 1900 vyletí na západ ? Jseš debil ?? Ne,to nemá cenu,jseš mega kolosální kokot
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
