Dezorientace presidenta "nejmocnější" země planety je docela častá, nikoliv občasná. A to je u politika mnohem větší problém, než dočasné fyzické onemocnění, kvůli kterému se tu tehdejší opozice chtěla zbavit presidenta. Nebo si na to už nepamatuješ? A nepamatuješ se ani na to, jaké odkazy jsi tehdy dával na sklo a co jsi sám za sebe psal? A jinak to svým způsobem k odkazu patří.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
