Hele! VSE se da nejak resit, valka je to posledni a nejhorsi reseni, to muze zvolit Jen bezohledny, chladny cloveka, kteremu jsou lidi ukradeni , vznikl Konflikt dobre, Ale clovek !s Formaten , jemuz nejsou prinejmensim jeho vlastnit lidi lhostejni, si nikdy nezacne valku. A o to jde, obdiv si nezaslouzi,, nybrz opovrzeni. Diky nemu a jemu podobnym umrelo na tisice i ruskych mladych kluku, ktery jeste Ani nezacali Zit. Jsem zvedava, kdy jejich matky, zeny, sestry a babicka se nastvou a zacnou konecne proti tomu sebestrednemu dacanovi protestovat!zapom
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

