pohodar není ani z američanů vyhazovanej jen tak pro nic za nic. kdyby používal jeho styl diskuse někde v reálu, po 20 sekundách mu někdo martenzkou rozkopne hlavu. na něj se nedá reagovat normálně :-)))) neposkytuje možnost, není na co - nic nenapíše normálně :-)))))))))))))
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

další internetový hrdina...
máte možnost prokázat v reálu své
schopnosti... nejen zde plácat nesmysly...!!!