Hele šmírovací tichodajka jak se vyloupla když má za sebou armádu ale
jinač se krčí za bukem a jenom lajkuje krakenštajnský nebo klofáněho či
idiotovy sračky!

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

, takovou nejakou podivnou i kdyz to budou
ta leta spolecneho potykani. Za bukem nejsem, momentane mam hodne casu a tak si
vas ctu a obcas neco napisu zadnou armadu za sebou nemam a nikdy jsem nemela, na
rozdil od vasincu, rac si vsimnout, ze jem byla LuRym kritizovana jako prvni a
to za zcla logicke konstativani, vyplyvajici ze situace, Ale to je vec
nazoru