A to si říkáš vyrovnaná žena? Člověk reagující na provokace nemůže být vyrovnaný a psychicky stabilní, ani, kdyby si to sebevíce přál....vím. Buď mi pošleš vysmátý smajlík, nebo napíšeš, že se pletu. Martičko. Vždyť já do tebe vidím, jako do vyzáblé kozy. PS: Když napíšeš " a to se spolu moc nemusíme" nepíšeš za sebe, ale podsouváš mi svojí zášť. Jenže to se ti holka zlatá nepodaří, ani s batalionem tvých ne-soudružek kamarádech. Já mám s takovými lidmi docela sociální cítění, Víš?
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
